"W spirali". Emocjonalny rollercoaster, jakiego w polskim kinie dawno nie było! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W czerwcu w kinach W SPIRALI - emocjonalny rollercoaster, jakiego w polskim kinie dawno nie było! Zobaczcie oficjalny zwiastun, zdjęcia oraz plakat produkcji!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"W spirali". Film z Piotrem Stramowskim i Katarzyną Warnke od 17 czerwca w kinach [ZDJĘCIA+WIDEO]

Krzysztof i Agnes uciekają od małżeńskich kłopotów w wycieczkę za miasto, ale nie udaje im się uciec od samych siebie. Żeby wytrzymać podróż, zabierają po drodze ekscentrycznego autostopowicza Tamira, który zobaczy w nich coś oprócz złości i bólu - żywe, głębokie, choć trudne uczucie. Żeby pomóc im je odnaleźć, Tamir stanie się ich przewodnikiem, szamanem, przyjacielem, a wreszcie - wrogiem. Wypuszczone na wolność emocje upomną się o ofiarę i poruszą stare wspomnienia, które zabiorą bohaterów za następny ważny życiowy zakręt.

Gdzie kończy się miłość, a zaczyna fatalne zauroczenie? I czym różni się jedno od drugiego? "W spirali" to emocjonalny rollercoster, wiwisekcja relacji, w której cierpienie, poniżenie, gniew sklejone są z pożądaniem i namiętnością.

Konrad Aksinowicz, twórca W SPIRALI, to jeden z najciekawszych młodych gniewnych polskiego kina. Twórca pielęgnujący swoją niezależność w opowiadanych przez siebie historiach sięga głęboko do osobistych emocji, przekuwając je w historie nie skoncentrowane na reżyserskim ego, ale poruszające głęboko ludzkie niepokoje. Jego najnowszy scenariusz "Powrót do Legolandu" został właśnie nagrodzony w Konkursie Scenariuszowym ScriptPro.

"W SPIRALI" W KINACH OD 17 CZERWCA

Reżyseria: Konrad Aksinowicz
Scenariusz: Konrad Aksinowicz, Julita Olszczewska
Obsada: Kasia Warnke, Piotr Stramowski, Tamir Halperin, Grzegorz Młudzik, Olga Bołądź, Antoni Królikowski, Karolina Porcari, Bartłomiej Kotschedoff, Nikodem Kasprowicz, Natalia Lasota, Mariusz Sojak, Agnieszka Bryk

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×