Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie. Katarzyna Cichopek i Małgorzata Opczowska olśniły na scenie. Tak świętowano 20-lecie "Pytania na śniadanie"

20-lecie "Pytania na śniadanie" uczczono podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wielki koncert odbył się w sopockiej Operze Leśnej. Na scenie pojawiła się plejada gwiazd, w tym prowadzący kultowego formatu: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska i nie tylko. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

27.08.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Zabrzu. Królowa polskiej estrady Maryla Rodowicz, syn Justyny Steczkowskiej i Andrzej Rybiński. Nie zabrakło także Stefano Terrazzino!

W sercu Śląska, w Zabrzu, w niedzielę 21 sierpnia 2022 r. na muzycznej scenie Dwójki stanęła plejada gwiazd! Niekwestionowana królowa polskiej estrady Maryla Rodowicz, człowiek, który "nie liczy godzin i lat" Andrzej Rybiński, Stefano Terrazzino - a to zaledwie początek długiej listy! Zobacz, jak wyglądało muzyczne widowisko Dwójki na Śląsku. W galerii publikujemy zdjęcia!

21.08.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Łomży. Michał Wiśniewski z córką Etiennette, Bayer Full, Zenon Martyniuk i inni. Zobacz zdjęcia z muzycznego widowiska Telewizji Polskiej

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 tym razem zawitała do Łomży. Na scenie stanęli uwielbiani przez publiczność artyści, w tym Michał Wiśniewski z córką Etiennette, Bayer Full, Zenon Martyniuk i nie tylko! Widowisko muzyczne Telewizji Polskiej robi wrażenie. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

31.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stalowej Woli. Boys, Masters i wielu innych artystów. Wielkie szaleństwo z gwiazdami disco polo

To kolejne wyjątkowe wydarzenie z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Tym razem grono uwielbianych artystów zawitało do Stalowej Woli. To właśnie tam rozgrzali widzów dzięki największych hitom disco polo. Boys, Masters, Milano, Andre, Czadoman, Shazza i wielu innych wykonawców pojawiło się na scenie. Zobaczcie relację z tego ekscytującego koncertu!

24.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 we Włocławku. Justyna Steczkowska i Don Vasyl na scenie. Anna Popek dała czadu!

Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce. Znani i lubiani artyści, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki i największe hity. Na telewidzów i publiczność "Wakacyjnej Trasy Dwójki" czeka aż dziesięć przebojowych koncertów. Tym razem muzycznym przystankiem był Włocławek, który roztańczył się w rytm romskich przebojów! Zobaczcie zdjęcia.

18.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×