Walka Fonfara - Chavez jr (GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA TV)

Krzysztof Kowalski
Krzysztof Kowalski
(fot. materiały promocyjne)
(fot. materiały promocyjne)
Walka Fonfara - Chavez jr. W niedzielę nad ranem Andrzej Fonfara skrzyżuje rękawice z Julio Cesarem Chavezem jr. Stawką pojedynku będzie pas i WBC International wagi półciężkiej i przepustka do walki o mistrzostwo świata. Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę Fonfara - Chavez.

Chavez to były mistrz świata kategorii średniej, ale na ringu ostatnio pojawił się rok temu. 29-letni Chavez na zawodowym ringu ma imponujący bilans. Stoczył 51 walk, z których wygrał 48 (32 KO), raz przegrał i raz zremisował, a jeden pojedynek został uznany za nieważny.- Ludzie oczekują po mnie wspaniałego show, bo ja zawsze daję widowiskowe walki. Muszę też wypaść świetnie, znokautować go albo wyraźnie wygrać na punkty - mówi przed walką Meksykanin. Fonfara ma na koncie 26 zwycięskich walk i trzy przegrane, w tym jedną przed czasem. "Polski Książę", bo taki jest ringowy pseudonim 27-letniego Fonfary, w maju ubiegłego roku przegrał na punkty pojedynek z Adonisem Stevenson, którego stawką był mistrzowski pas WBC. Teraz Polak zmierzy się z inną sławą boksu. - Nie obawiam się siły jego ciosu, znacznie groźniejsze są kombinacje Meksykanina, który zresztą słynie z ilości uderzeń. Jestem jednak znakomicie przygotowany - zapewnia Fonfara w rozmowie dla Eurosportu.

Transmisja z gali boksu z kalifornijskiego Carson w nocy z soboty na niedzielę TVP 1 i TVP Sport. Początek transmisji z gali o godzinie 2:45 w TVP Sport..Walka Fonfara - Chavez jr rozpocznie się około 5 rano w niedzielę i pokaże ją także telewizyjna Jedynka.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn