"Westworld". Piąty sezon będzie ostatnim? Jeden z aktorów zabrał głos

Martyna Trębacz
Martyna Trębacz
fot. materiały prasowe HBO
fot. materiały prasowe HBO
Choć od premiery czwartego sezonu serialu "Westworld" minął zaledwie miesiąc, widzowie już zastanawiają się co dalej z ich ulubioną produkcją. Do spekulacji dotyczących ewentualnego końca serialu odniósł się jeden z aktorów Ed Harris, który zdradził czy można się spodziewać kontynuacji. Co takiego powiedział?

Koniec serialu "Westworld"?

W czerwcu tego roku na platformie HBO Max miała miejsce premiera czwartego sezonu popularnego serialu "Westworld". Mimo że czwarta seria dopiero co się zakończyła, fani produkcji już wyczekują wiadomości czy powstaną kolejne. Na szczęście twórcy potwierdzili, że powstanie piąty sezon. Do tych informacji odniósł się jeden z aktorów serialu, Ed Harris, które można podziwiać w roli właściciela parku. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter aktor powiedział, co stanie się z jego postacią. Wyznał:

Wiesz, nie miałbym nic przeciwko, gdyby on – prawdziwy ludzki William – wyszedł z maszyny kriogenicznej i naprawił błędy, za które jest odpowiedzialny. Nie wiem, czy tak się stanie. Nie powiedziano mi tego, nie jestem nawet pewien, czy ma szanse na przeżycie. Nie wiem, czy kiedykolwiek z powrotem stanie się dawnym sobą. Mam nadzieję, że wróci jakaś część tego kim był, gdy był młodszy.

Co ciekawe, w tej samej rozmowie aktor podkreślił, że ekipa ma przed sobą do nakręcenia jeden sezon. Czy to oznacza, że serial nie doczeka się kontynuacji? Ed Harris powiedział:

> Nie mam zielonego pojęcia, co oni planują. Mamy do nakręcenia jeszcze jeden sezon, zdjęcia do niego rozpoczną się na przełomie maja i kwietnia. Nie wiem dokąd nas to doprowadzi i jak się skończy.

Kiedy piąty sezon "Westworld"?

Fani serialu mogą być spokojni, co do powstania piątego sezonu "Westworld". Choć zdjęcia wciąż się nie rozpoczęły i prawdopodobnie nie ma jeszcze gotowego scenariusza to pewne jest, że czwarty sezon nie będzie ostatnim. Plan zdjęciowy do kolejnej serii mają ruszyć na wiosnę przyszłego roku. Oznacza to, że najbardziej prawdopodobną datą premiery piątego sezonu "Westworld" jest końcówka 2023, albo początek 2024 roku. Pytanie czy będzie to ostatni sezon produkcji HBO Max wciąż pozostaje bez odpowiedzi.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn