westworld

Seriale z gatunku science-fiction, które trzeba znać! Skarby nie z tego świata w bibliotece Netflix, HBO GO i nie tylko. Seriale sci-fi, które warto obejrzeć

Sci-fi to gatunek, który się kocha albo nienawidzi. Grono zwolenników produkcji nie z tego świata jest ogromne, a zainteresowanie tematyką spore, co widać po bibliotekach Netflix, HBO GO czy innych popularnych serwisach streamingowych. Co warto obejrzeć spośród licznych propozycji gigantów streamingowych? Zobaczcie sami. Prezentujemy listę seriali sci-fi, które warto obejrzeć.

01.04.2022Ranking

"Grace i Frankie", "Wiedźmin", "Westworld". Te seriale wrócą jeszcze w tym roku! Jakie niespodzianki szykują dla widzów streamingowi giganci?

Fani takich produkcji jak "Grace i Frankie", "Wiedźmin" czy "Westworld" mają powody do radości. Topowe produkcje Netflixa i HBO powrócą jeszcze w tym roku! Choć do premiery tym sezonom daleko, a w przypadku części z nich nawet nie znamy dokładnych dat, to wiemy, że będzie ciekawie! Na które seriale warto czekać w nadchodzących miesiącach? Polecamy 10 tytułów które pojawią się na platformie Netflix i HBO Max.

17.03.2022Netflix

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×