"Wiedźmin 2". Hit Netfliksa cieszy się ogromną oglądalnością! Widzowie są rozczarowani najnowszym sezonem, chociaż statystyki wskazują na coś innego!

Premiera drugiego sezonu "Wiedźmina" wywołała wiele kontrowersji. Ważny głos w debacie na temat jakości nowych odcinków stanowią widzowie rozczarowani decyzjami twórców. Co ciekawe, ze statystyk wynika, że stanowią oni o wiele mniejszą grupę, niż można by przypuszczać!

Multimedia

"Wiedźmin" - ogromna oglądalność 2. sezonu

Premiera najnowszych odcinków "Wiedźmina" spotkała się ze skrajnie różnymi reakcjami fanów serialu. Chociaż nie brakowało komentarzy zadowolonych widzów, którzy okazali się być bardzo usatysfakcjonowani tym, w jaki sposób została poprowadzona dalej historia Geralta z Rivii, to zdecydowanie lepiej słyszalne były głosy oburzonych decyzjami twórców serialu. Niemałą popularność zdobyła nawet petycja, której celem jest odwołanie showrunnerki "Wiedźmina" z tego stanowiska. W tym kontekście, dosyć zaskakujące mogą wydawać się statystyki, które przedstawiają oglądalność, jaką udało się zdobyć drugiemu sezonowi "Wiedźmina".

Kolejna polska produkcja już niedługo na Netfliksie! Andrzej Chyra w jednej z głównych rólZobacz więcej

Drugi sezon "Wiedźmina" znalazł się w Top 10 seriali anglojęzycznych dostępnych na Netfliksie. Zestawienie jest generowane przez samą platformę i bierze pod uwagę to, przez ile godzin w ciągu miesiąca od premiery dana produkcja była oglądana na całym świecie. Wynik drugiego sezonu "Wiedźmina" jest o kilka pozycji słabszy niż pierwszych odcinków serialu, jednak nadal jest to ogromny sukces. Omawiane statystyki mogą wskazywać na to, że rozczarowanie drugim sezonem "Wiedźmina" dotyczyło w znacznej mierze polskich widzów, lub też, że nawet osoby zawiedzione kontynuacją serialu spędzały z drugim sezonem "Wiedźmina" wiele godzin. Nie jest to nic zaskakującego - zrozumiale jest to, że wielu z nich chciało obejrzeć całość, aby wyrobić sobie względnie obiektywną opinię lub dawali serialowi szansę i liczyli, że w kolejnych odcinkach produkcja pozytywnie ich zaskoczy.

"Wiedźmin" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×