"Wielka ucieczka". Czadoman zaatakował tortem. Szybko tego pożałował!

Czadoman z nieukrywaną satysfakcją przyłożył prowadzącemu tortem w twarz… Nie: nie była to oscarowa gala, lecz finał pierwszego odcinka nowego show „Wielka ucieczka”, który jeszcze raz zobaczyć będzie można już dzisiaj, w środę, 11 maja – o godz. 21:00.

Multimedia

"Wielka ucieczka" - w środę, 11 maja, o godzinie 21:00 na TV 4

W programie gwiazdy – bez pieniędzy, telefonów i zdane jedynie na łaskę i niełaskę przypadkowo napotkanych osób – uciekają przed trójką prowadzących: Łukaszem, Kubą i Konradem. Bohaterowie pierwszego odcinka – Czadoman i Adam Asanov z zespołu Piersi – nie mieli łatwego zadania, ale udało im się przechytrzyć ścigających i przez cztery godziny nie dać się im złapać. Tym samym wygrali nie tylko wyścig ale też zakład o to, kto na koniec dostanie tortem w twarz. Czadoman i Asan ochoczo przystąpili do wyegzekwowania wygranej, ale oblepieni tortami prowadzący po chwili rzucili się, by ich uściskać, przez co nikt nie wyszedł z tego zakładu bez szwanku.

Tak mieszka Królowa Turnusu! Zofia Klawinowska ma piękne mieszkanie w ŁomżyZobacz więcej

Znamy się na tyle, że nie raz już uciekaliśmy z różnych sytuacji, więc wiemy jak uciekamy - skomentował wygraną w programie Czadoman. Wiemy jak uciekać, wiemy jak się chować i wiemy jak się wystrzegać złych rzeczy, tak że mamy to opracowane - dodał Adam Asanov. Jak można się przekonać w odcinku, nie są to przechwałki bez pokrycia, bo przez całą ucieczkę radzili sobie koncertowo – od łapania autostopu po przekonanie WOPR-owców by przewieźli ich motorówką. Mogli wręcz przebierać w autostopowych okazjach, choć wybór był prosty, zwłaszcza gdy za kierownicą siedziała atrakcyjna blondynka.

„Wielka ucieczka” to gra w policjantów i złodziei przeniesiona na zupełnie nowy poziom. W każdym z dziesięciu godzinnych odcinków inna para gwiazd - wśród których zobaczymy m.in. Michała Wiśniewskiego z córką Fabienne, Ewę Kasprzyk, Iwonę Pavlović, Wiktorię Gąsiewską czy Marcina Millera - wciela się w rolę zbiegłych więźniów. Ścigają ich trzej prowadzący-„strażnicy”: Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski, internautom znani jako twórcy kultowego kanału youtube’owego „Urbex History”. Program emitowany jest w niedziele o godz. 20 i środy o godz. 21.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Weaszmklnjaszcwriw nmAszwertaszmklnjryuoipawzea (gość)

  Weaszmklaszwervacnjmkla aszweru caszmnjllifeyaor aszwemnjlZ umeoa

  23.09.2022 21:11
 • Weaszmklnjaszcwriw nmAszwertaszmklnjryuoipawzea (gość)

  Wertyuioaszmklnjaszcertiwasznmjkluirirtuaz nmjkladzreuwiadz nmjklaszwertyuioaszwed nmjklam Weadznmjl

  23.09.2022 21:11
 • Kaśka (gość)

  Panowie z UH z pewnością przejma się Pana komentarzem. Już płaczą do poduszki, bo jakiś random wylał swój żal. Nie podoba się Panu program? To proszę nie oglądać. Wybrano ich na prowadzących, bo widocznie wypadli najlepiej na castingu i to jest ich sukces i należy im gratulować.

  12.06.2022 19:44
 • Włodzimierz "Wladis" Panasiuk (gość)

  Witam, sam pomysł na wykonanie programu jest super, mega super...ale wykonanie, w szczególności tak zwanych "łowców"...dno...nie ujmując im tego co dokonali w Urbex'ie tam są dla mnie prawdziwymi bohatetami....tu, nie dość,że mają olbrzymią przewagę - co 10 minut sygnał z GPS, uciekinierzy co 20 minut muszą zmieniać pojazdy, to włączają w ich robotę ..jakieś dodatkowe postronne osoby, vide Pani..prawie skacząca przez płot by tylko ich zayrzymać...Myślałem,że będzie to jakiś super program, a widać,że to DNO...Panowie z Urbex'u...straciliście w moich oczach, to co do tej pory "zarobiliście"na exploracji...zajmujcie się tym co wychodzi Wam najlepiej..ten program przerósł Was..pozdrawiam Wladis

  11.05.2022 22:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×