"Wielka ucieczka". Dream team z "Policjantek i policjantów" powraca w nowym programie TV 4!

W trzecim odcinku „Wielkiej ucieczki” zbiegami z więziennej celi uciekającymi przed pościgiem będą gwiazdy, które widzowie Czwórki znali dotąd w zupełnie innej roli – stróżów prawa ścigających przestępców. Dream team z hitu „Policjantki i Policjanci” – Honoratę Witańską i Mariusza Węgłowskiego – zobaczymy znów razem w akcji w „Wielkiej ucieczce” już w niedzielę, 22 maja, o godz. 22 w Czwórce.

Multimedia

"Wielka ucieczka" - w niedzielę, 22 maja, o godzinie 20:00 na TV 4

Jako patrolowa para, którą oprócz wspólnej służby połączyła wielka choć tragicznie zakończona miłość, zaskarbili sobie ogromną sympatię widzów. Teraz powracają w „Wielkiej ucieczce”, będącej nietypową i podniesioną na zupełnie nowy poziom wersją gry w policjantów i złodziei. Zadaniem gwiazd programu jest przez cztery godziny nie dać się złapać trójce prowadzących-„strażników”: Łukaszowi, Konradowi i Kubie.

Honorata i Mariusz uciekali z celi komisariatu w Konstancinie-Jeziornej. Ubrani w czerwone więzienne uniformy, pozbawieni pieniędzy i telefonów, zdani byli na własne siły i pomysłowość oraz pomoc napotkanych ludzi. Jak poradzili sobie z wyzwaniami programu będzie można się przekonać w niedzielę wieczorem!

Iwona Pavlović i Ewa Kasprzyk uciekają przed pościgiem!Zobacz więcej

Nasze plecy były mokre przez cały czas - wyznał Mariusz Węgłowski.

Ja się czułam jakbyśmy do jakiejś Japonii dotarli. Miałam wrażenie, że przejechaliśmy kilka kontynentów - potwierdza Honorata Witańska.

Były antyterrorysta przyznał, że nie spodziewał się aż takich emocji i nie doceniał wyzwania z jakim zmierzy się w programie:

Przez kilkanaście lat będąc w organach ścigania byłem zawodowo po drugiej stronie i znam te emocje. Te emocje są tak porównywalne, że ja jeszcze w tej chwili czuję dreszcze (…) Wydawało mi się, że to będzie spacerek niedzielny (…) natomiast muszę to przemnożyć przez pięć, co ja sobie zakładałem...

Natalia pochwaliła się wnuczką! Widok maleńkiej Zosi jest rozczulający!Zobacz więcej

Jego towarzyszka ucieczki miała natomiast różne obawy – niektóre dość zaskakujące:

Ja się bałam, że przez cztery godziny (…) będzie problem z toaletą - śmieje się Honorata Witańska. Od rana nie piłam, bo po prostu byłam tak przerażona tym, że będę musiała tracić czas na szukanie jakiejś publicznej toalety - wyznaje, dodając, że za nic nie chciałaby w ten sposób narażać siebie i swojego towarzysza ucieczki na przegraną.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Mariola (gość)

    Czemu pisze ze o 20.00 A w programie o 22.00 czemu zmiana godziny

    22.05.2022 20:01
  • Mmmm (gość)

    Czemu jest zmiana godziny?

    21.05.2022 05:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×