"Wielka ucieczka". Iwona Pavlović i Ewa Kasprzyk uciekają przed pościgiem w programie TV 4! Zobaczcie zdjęcia!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. Sebastian Dziechciarz / materiały prasowe TV 4
fot. Sebastian Dziechciarz / materiały prasowe TV 4
Iwona Pavlović i Ewa Kasprzyk uciekały razem przed pościgiem w drugim odcinku nowego show Czwórki „Wielka ucieczka”, który będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę (15 maja) o godz. 20 oraz w środę (18 maja) o godz. 21. Sprawdźcie szczegóły!

"Wielka ucieczka" - w niedzielę, 15 maja, o godzinie 20:00 na TV 4

"Wielka ucieczka"

Ekstremalne wyzwanie wyzwoliło masę emocji i obudziło w Iwonie Pavlović instynkt rywalizacji podczas gdy Ewa Kasprzyk podeszła do wszystkiego bardziej „na luzie”, mimo, że przez cały czas po piętach deptali im trzej prowadzący. Obie panie komentowały swoją przygodę z programem tuż po nagraniu.

Ewka jest wyluzowana, nastawiona do życia optymistycznie, nie przejmuje się. Chyba ja jestem taka bardziej… – zawahała się Iwona Pavlović.

Pazerna – dokończyła żartem Ewa Kasprzyk, komentując apetyt na wygraną koleżanki i jej zadaniowe podejście. Niby obie mamy dystans do życia, do siebie, ale ja jestem poukładana, a ty rozp*** - podsumowała Iwona Pavlović.

Mimo różnic dwie gwiazdy okazały się świetnym teamem, który doskonale się uzupełnia i dobrze się bawi niezależnie od okoliczności. Choć nie miały pieniędzy ani telefonów i – żeby nie dać się złapać ścigającej ich ekipie – musiały prosić o pomoc i podwiezienie obcych ludzi, to nadały swojej ucieczce niepowtarzalnego charakteru. Był szampan, szarmanccy mężczyźni, podziwianie budzącej się do życia przyrody i widoków oraz pogawędki z nieznajomymi.

Z pewnością podczas takiej wyprawy, tak jak w programie, mało kto oparłby się tej parze mistrzowsko władającej każdym rodzajem kobiecej broni – od seksapilu i wdzięku po spryt i czerwoną szminkę. Dlatego każdy napotkany kierowca gotów był je podwieźć, spełniać ich życzenia, zmienić dla nich plany, narazić się szefowej a nawet dać się odciągnąć od ulubionej rozrywki… Jak to robiły, z jakim skutkiem i kto ostatecznie wygrał będzie można się przekonać, oglądając drugi odcinek „Wielkiej ucieczki” w Czwórce już w niedzielę o godz. 20, a także w środę o godz. 21.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn