"Wielka ucieczka". Marcin Miller wystąpi w kolejnym odcinku hitu TV 4. "Przeżywałem wloty i upadki. Na hejt już nie zwracam uwagi"

Legenda disco polo, Marcin Miller i młoda gwiazda muzyki tanecznej, Luka Rosi – bez pieniędzy, telefonów i auta – będą uciekać przed pościgiem w piątym odcinku programu „Wielka ucieczka”, który będzie można obejrzeć w Czwórce już w najbliższą niedzielę, 5 czerwca o 21:50 i w środę, 8 czerwca o godz. 21:00.

Multimedia

"Wielka ucieczka" - niedzielę, 5 czerwca o 21:50 i w środę, 8 czerwca o godz. 21:00. na TV 4

"Wielka ucieczka” to gra w policjantów i złodziei przeniesiona na zupełnie nowy poziom. W każdym odcinku inna para gwiazd – wśród których zobaczymy jeszcze m.in. Wiktorię Gąsiewską, Paulinę Sykut-Jeżynę czy Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego – wciela się w rolę zbiegłych więźniów. Ścigają ich trzej prowadzący-„strażnicy”: Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski, internautom znani jako twórcy kultowego kanału youtube’owego „Urbex History”. Program emitowany jest w niedziele po wieczornym filmie (ok. godz. 22) i w środy o godz. 21.

Już w najbliższym odcinku "Wielkiej ucieczki" wystąpią Marcin Miller - wokalista, kompozytor, autor tekstów i lider zespołu Boys, a także Luka Rosi, czyli Łukasz Rosiński, młoda gwiazda sceny disco polo.

Czadoman zaatakował tortem. Szybko tego pożałował!Zobacz więcej

Uczestnicy podczas ucieczki zmuszeni byli prosić o podwiezienie przypadkowo napotkane osoby, które zaskoczyły ich gotowością do pomocy i sprawiły, że nabrali wiatru w żagle. Nie spodziewałem się, że już po dwóch podwózkach, człowiek się wkręca - komentował Marcin Miller.

Luka Rosi był pod wrażeniem emocji, jakie budził jego towarzysz ucieczki: To mnie jako początkującego muzyka bardzo motywuje (…) żeby być jak on - entuzjazmował się, co ujęło jego starszego kolegę.

Przeżywałem różne swoje wzloty i upadki. Tyle samo mam zwolenników, co przeciwników, na hejt to już w ogóle nie zwracam uwagi. Zatem tym bardziej miłe jest to, jak słyszysz o sobie dobre słowo. Ja jestem też człowiekiem, więc mam uczucia. Jak ktoś mnie obraża to jest mi przykro, jak ktoś mnie chwali to jest mi po prostu przyjemnie – powiedział Marcin Miller

Muzycy nie kryli też uznania dla trójki prowadzących – Kuby, Łukasza i Konrada – którzy ścigali ich w programie. Obie strony próbowały przechytrzyć się nawzajem, a starając się przewidzieć następny krok przeciwnika, musiały jednocześnie modyfikować własne plany. Kto ostatecznie wygrał, jak radzili sobie uciekinierzy, jakie były reakcje napotkanych osób i kto nie pomógł zbiegom – o tym będzie można się przekonać już w niedzielę o 21:50 oraz w środę o godz. 21.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×