"Wielka ucieczka". Wiktoria Gąsiewska razem z bratem wystąpi w nowym programie TV 4! Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

Fani Wiktorii Gąsiewskiej już mogą zacierać ręce, bowiem ich ulubienica już wkrótce pojawi się w telewizji w zupełnie nowym charakterze! Młoda aktora, razem z bratem, weźmie udział w nowym programie TV 4 pt. "Wielka ucieczka"! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, Wiktoria Gąsiewska, dołączyła wraz z bratem, Mateuszem, do grona uczestników nowego show „Wielka ucieczka”, w którym gwiazdy – ubrane w więzienne uniformy, pozbawione pieniędzy oraz telefonów i zdane na łaskę i niełaskę przechodniów – uciekają przed pościgiem. Podczas nagrania odcinka z ich udziałem okazało się, że przystojny brat Wiktorii Gąsiewskiej znacznie skuteczniej niż jego piękna i znana siostra radził sobie w roli nietypowego autostopowicza. Jak przyznał, zatrzymując samochody, trafiali głównie na kobiety za kierownicą, które najwyraźniej nie przestraszyły się więziennego drelichu. Mimo, że młody aktor nie jest jeszcze tak rozpoznawalny jak jego siostra, najwidoczniej wzbudzał zaufanie, bo żadna z pań nie odmówiła podwiezienia sympatycznemu przystojniakowi.

Jest mnóstwo osób, które poruszają się autostopem i myślę, że ja na przykład mogłabym się wiele od nich uczyć, bo Mateuszek lepiej sobie poradził w łapaniu stopa - skomentowała ze śmiechem Wiktoria Gąsiewska tuż po nagraniu, dodając, że sam udział w programie przyniósł im mnóstwo pozytywnych emocji i dużo uśmiechów.

Michał Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska w nowym programie TV 4. Zabawią się w "policjantów i złodziei"!Zobacz więcej

W czasie ucieczki każdym środkiem transportu zbiegowie mogą poruszać się najwyżej 20 minut, co powoduje, że często zmuszeni są prosić o pomoc lub podwiezienie przypadkowe osoby, jakie napotykają na swojej drodze. Do tego po piętach depczą im cały czas „strażnicy” czyli prowadzący: Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski, internautom znani jako twórcy kultowego youtube’owego kanału „Urbex History”. Kuba, Konrad i Łukasz poruszają się furgonetką wyposażoną w sprzęt do tropienia uciekinierów i co 10 minut otrzymują ich współrzędne GPS. Pościg kończy się, jeśli zbiegowie zostaną złapani lub jeśli uda im się pozostać nieuchwytnymi przez 4 godziny.

Czy Wiktorii i Mateuszowi uda się wygrać czy też zostaną złapani, przekonamy się wkrótce, bo nowy program będzie można oglądać na antenie Czwórki już w maju. W każdym z dziesięciu godzinnych odcinków „Wielkiej ucieczki”, które emitowane będą od 8 maja w niedziele o godz. 20, inna para gwiazd – wśród których zobaczymy m.in. Michała Wiśniewskiego z córką Fabienne, Ewę Kasprzyk, Iwonę Pavlović czy Marcina Millera – wcieli się w rolę ściganych więźniów.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Karla (gość)

    Zapowiada się bardzo ciekawie. Fajni są.

    27.04.2022 17:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×