"Wielka Woda". Anna Dymna zmieniła się nie do poznania! Co się stało z jej twarzą? Takiej jej jeszcze nie widziano

Anna Dymna od lat należy do grona najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Najnowszą produkcją, w jakiej będzie można ją zobaczyć jest serial "Wielka woda" wyprodukowany przez Netfliksa. Na potrzeby produkcji aktorka zmieniła się nie do poznania!

Multimedia

”Wielka woda” - nowy serial Netfliksa

"Wielka woda" jest jedną z najnowszych polskich produkcji Netfliksa. Mini serial ma opowiadać o powodzi stulecia we Wrocławiu z 1997 roku. Jego premiera miała miejsce 5 października 2022 roku na platformie Netflix. W obsadzie "Wielkiej wody" można zobaczyć plejadę polskich gwiazd takich jak: Jerzy Trela, Leszek Lichota, Tomasz Kot, Lech Dyblik, czy Anna Dymna. Okazuje się, że ta ostatnia na potrzeby swojej roli przeszła totalną metamorfozę!

Netflix prezentuje serial o powodzi tysiąclecia we Wrocławiu. Oceniamy!Zobacz więcej

Metamorfoza Anny Dymnej

Anna Dymna w "Wielkiej wodzie" wcieli się w postać Leny Tremer, matki głównej bohaterki produkcji. Na zdjęciach z planu serialu można zobaczyć, jak bardzo musiała się zmienić aktorka. Rola Anny Dymnej wymagała od niej skomplikowanej i wyjątkowo zadziwiającej charakteryzacji. Założono jej specjalny kombinezon, który sprawił, że wygląda, jakby znacznie przybrała na wadze. Całość uzupełnił również odpowiedni makijaż.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak bardzo zmieniła się Anna Dymna na potrzeby serialu!

Zobacz galerię

Wielu aktorów z serialu zrobiło wielkie kariery. Nie wszystkim się jednak udało! Zobacz, jak potoczyły się ich losyZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×