"Wielka woda". Blanka Kot brylowała na premierze nowego serialu Netflix. Córka Tomasza Kota zachwyciła!

Za nami oficjalna premiera nowego polskiego serialu platformy Netflix pt. "Wielka woda". We Wrocławiu, gdzie postanowiono zaprezentować produkcję, pojawiła się niemal cała obsada "Wielkiej wody", ale oczy i aparaty fotograficzne fotoreporterów skierowane były na Blankę Kot, która zadebiutowała na ekranie. Córka Tomasza Kota zachwyciła!

Multimedia

"WIELKA WODA" - PREMIERA

W piątek 30 września we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki odbyła się uroczysta premiera najnowszego polskiego serialu Netflix pt. "Wielka woda". W pokazie specjalnym wzięło udział ponad 1000 osób, w tym przede wszystkim wrocławianie i wrocławianki, którzy zobaczyli serial jako pierwsi na świecie. W dniu światowej premiery w stolicy Dolnego Śląska gościli aktorzy oraz twórcy związani z produkcją, m.in. Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Tomasz Kot, Blanka Kot, Damian Krajczyk, Mirosław Kropielnicki, Marta Nieradkiewicz oraz Anna Dymna. Z publicznością po seansie spotkali się również producentka i pomysłodawczyni serialu - Anna Kępińska, scenarzyści Kasper Bajon i Kinga Krzemińska oraz reżyserzy - Jan Holoubek i Bartłomiej Ignaciuk.

Netflix prezentuje serial o powodzi tysiąclecia we Wrocławiu. Oceniamy!Zobacz więcej

Wrocławianie w piątkowy wieczór, oprócz dwóch pierwszych odcinków serialu, wysłuchali także przejmującego koncertu światowej sławy kontratenora Jakuba Józefa Orlińskiego oraz Aleksandra Dębicza, którzy wraz z zespołem wykonali utwór Hey “Moja i Twoja Nadzieja” w wersji akustycznej.

Anna Kępińska, pomysłodawczyni i producentka "Wielkiej wody", podczas premiery powiedziała:

To niezwykle wzruszające znaleźć się ponownie we Wrocławiu po trzech latach wytężonej pracy nad serialem. Pochodzę z tego miasta, pomysł na serial wypłynął z mojego serca.

Anna Dymna zmieniła się nie do poznania! Takiej jej jeszcze nie widzianoZobacz więcej

Tomasz Kot, który pojawia się na ekranie w roli prezydenta Wrocławia, a na planie także... doglądał swojej nastoletniej córki, Blanki, która debiutuje "Wielką wodą" na dużym ekranie, powiedział:

Pochodzę z Legnicy, rola w serialu to była dla mnie sentymentalna podróż na wielu płaszczyznach. W 1997 roku dostałem się do szkoły teatralnej, byliśmy na wakacjach, i nagle otrzymaliśmy wiadomość, że nadeszła powódź. Sporo czasu spędziłem z bratem na wałach, a mój ojciec kierował w tym czasie komitetem powodziowym.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z PREMIERY "WIELKIEJ WODY"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×