"Wielka woda". Blanka Kot brylowała na premierze nowego serialu Netflix. Córka Tomasza Kota zachwyciła!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Za nami oficjalna premiera nowego polskiego serialu platformy Netflix pt. "Wielka woda". We Wrocławiu, gdzie postanowiono zaprezentować produkcję, pojawiła się niemal cała obsada "Wielkiej wody", ale oczy i aparaty fotograficzne fotoreporterów skierowane były na Blankę Kot, która zadebiutowała na ekranie. Córka Tomasza Kota zachwyciła!fot. Robert Pałka / materiały prasowe Netflix
Za nami oficjalna premiera nowego polskiego serialu platformy Netflix pt. "Wielka woda". We Wrocławiu, gdzie postanowiono zaprezentować produkcję, pojawiła się niemal cała obsada "Wielkiej wody", ale oczy i aparaty fotograficzne fotoreporterów skierowane były na Blankę Kot, która zadebiutowała na ekranie. Córka Tomasza Kota zachwyciła!fot. Robert Pałka / materiały prasowe Netflix
Za nami oficjalna premiera nowego polskiego serialu platformy Netflix pt. "Wielka woda". We Wrocławiu, gdzie postanowiono zaprezentować produkcję, pojawiła się niemal cała obsada "Wielkiej wody", ale oczy i aparaty fotograficzne fotoreporterów skierowane były na Blankę Kot, która zadebiutowała na ekranie. Córka Tomasza Kota zachwyciła!

"WIELKA WODA" - PREMIERA

W piątek 30 września we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki odbyła się uroczysta premiera najnowszego polskiego serialu Netflix pt. "Wielka woda". W pokazie specjalnym wzięło udział ponad 1000 osób, w tym przede wszystkim wrocławianie i wrocławianki, którzy zobaczyli serial jako pierwsi na świecie. W dniu światowej premiery w stolicy Dolnego Śląska gościli aktorzy oraz twórcy związani z produkcją, m.in. Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Tomasz Kot, Blanka Kot, Damian Krajczyk, Mirosław Kropielnicki, Marta Nieradkiewicz oraz Anna Dymna. Z publicznością po seansie spotkali się również producentka i pomysłodawczyni serialu - Anna Kępińska, scenarzyści Kasper Bajon i Kinga Krzemińska oraz reżyserzy - Jan Holoubek i Bartłomiej Ignaciuk.

Wrocławianie w piątkowy wieczór, oprócz dwóch pierwszych odcinków serialu, wysłuchali także przejmującego koncertu światowej sławy kontratenora Jakuba Józefa Orlińskiego oraz Aleksandra Dębicza, którzy wraz z zespołem wykonali utwór Hey “Moja i Twoja Nadzieja” w wersji akustycznej.

Anna Kępińska, pomysłodawczyni i producentka "Wielkiej wody", podczas premiery powiedziała:

To niezwykle wzruszające znaleźć się ponownie we Wrocławiu po trzech latach wytężonej pracy nad serialem. Pochodzę z tego miasta, pomysł na serial wypłynął z mojego serca.

Tomasz Kot, który pojawia się na ekranie w roli prezydenta Wrocławia, a na planie także... doglądał swojej nastoletniej córki, Blanki, która debiutuje "Wielką wodą" na dużym ekranie, powiedział:

Pochodzę z Legnicy, rola w serialu to była dla mnie sentymentalna podróż na wielu płaszczyznach. W 1997 roku dostałem się do szkoły teatralnej, byliśmy na wakacjach, i nagle otrzymaliśmy wiadomość, że nadeszła powódź. Sporo czasu spędziłem z bratem na wałach, a mój ojciec kierował w tym czasie komitetem powodziowym.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z PREMIERY "WIELKIEJ WODY"!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn