"Wielka woda" jak "Rojst' 97"? Co gwiazdy mówią o serialu Netflix?

"Wielka woda" okazała się wielkim hitem platformy Netflix. Polski serial podbija świat, a my się kompletnie temu nie dziwimy, bowiem jest to naprawdę sprawnie zrealizowana produkcja. Zobaczcie, co gwiazdy "Wielkiej wody" mówią o serialu!

Multimedia

"Wielka woda" jak "Rojst' 97"? Co gwiazdy mówią o serialu Netflix?

"Wielka woda" idzie szeroko! Polski serial, który przybliża widzom powódź tysiąclecia, która miała miejsce w 1997 roku, okazał się wielkim hitem na całym świecie. Nic dziwnego, bo "Wielką wodę" naprawdę dobrze się ogląda, a sam serial wywołuje emocje.

Netflix prezentuje serial o powodzi tysiąclecia we Wrocławiu. Oceniamy!Zobacz więcej

Za reżyserię części odcinków "Wielkiej wody", a także za sformatowanie całego serialu, odpowiada Jan Holoubek, który jest także autorem serialu "Rojst '97". Widzowie już zwrócili uwagę na pewne podobieństwa między tymi tytułami. Na to samo wskazuje Agnieszka Żulewska, która w "Wielkiej wodzie" wciela się w postać Jaśminy Tremer.

Myślę, że to też jest jakaś kontynuacja tego, co się wydarzyło w "Rojście 2", gdzie Magda Różczka też jest taką mocną, kobiecą postacią, która tak naprawdę prowadzi wszystkie wątki, jakie tam się wydarzają - wyznała Agnieszka Żulewska w rozmowie z Telemagazyn.pl i dziennikarzami Polska Press.

Blanka Kot ma już 15 lat i zachwyca talentem! Córka Tomasza Kota robi aktorską karierę!Zobacz więcej

Co jeszcze o "Wielkiej wodzie" powiedzieli nam twórcy serialu: aktorka Agnieszka Żulewska, reżyser Bartłomiej Ignaciuk, producentka Anna Kępińska czy reżyser Jan Holoubek? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×