wielki szu

Dwa lata temu zmarł Ryszard Kotys, gwiazdor „Świata według Kiepskich”. Publikujemy archiwalne zdjęcia aktora

Choć większość widzów znała go głównie z roli Mariana Paździocha w „Świecie według Kiepskich”, to Ryszard Kotys mógł się pochwalić wyjątkowo bogatą filmografią, sięgającą lat 50. Już po jednej z pierwszych ról, krytycy wieszczyli mu wielką karierę. Spora w tym zasługa jego twarzy, którą określono jako „twarz przez wielkie T”.

28.01.2023Świat według Kiepskich

Żona Jana Nowickiego zdradza przyczynę śmierci aktora. Anna Kondratowicz o zmarłym mężu: „żył i – okazało się – umarł na swoich warunkach”

Śmierć Jana Nowickiego, legendarnego Wielkiego Szu, była potężnym ciosem dla świata kulturalnego w Polsce. Odejście cenionego aktora pogrążyło w smutku przede wszystkim jego bliskich., Wdowa po aktorze udzieliła wywiadu, w którym zdradza prawdziwą przyczynę śmierci aktora i dementuje doniesienia o operacjach, jakie rzekomo miał przejść.

26.01.2023Wielki Szu

Jan Nowicki tuż przed swoją śmiercią napisał list. Wiadomo, jak wyglądały ostatnie chwile aktora. „Jestem sponiewierany rzeczywistością”

W środę 14 grudnia odbył się pogrzeb Jana Nowickiego. W jego pożegnaniu uczestniczyli zarówno rodzina, jak i przyjaciele. Jedną z osób, które towarzyszyły artyście w ostatniej drodze był Marek Kondrat. Aktor wyznał, że 2 dni przed śmiercią Jana Nowickiego otrzymał od niego list. Wiadomo, co było w nim napisane.

16.12.2022Wielki Szu

Ida Nowakowska wspiera Łukasza Nowickiego po śmierci Jana Nowickiego. „Łączymy się z nim w tej żałobie”

Śmierć rodzica jest jednym z bardziej bolesnych doświadczeń, bez względu na wiek, w jakim następuje to smutne zdarzenie. Z tym mierzy się obecnie Łukasz Nowicki, którego ojciec, ceniony aktor Jan Nowicki, zmarł nagle 7 grudnia br. Ten ból doskonale zna Ida Nowakowska, która niespełna dekadę temu straciła ojca. Aktor i gospodarz programów rozrywkowych może liczyć na wsparcie swojej redakcyjnej koleżanki.

09.12.2022Wielki Szu

Łukasz Nowicki żegna ojca, Jana Nowickiego i informuje kiedy pogrzeb. Jego słowa rozdzierają serce! „Tylko grawitacja trzymała mnie przy ziemi”

Śmierć Jana Nowickiego, cenionego wybitnego aktora zasmuciła cały świat kultury. Nic nie może się jednak równać z bólem, który po śmierci aktora odczuwają jego najbliżsi. Łukasz Nowicki, syn Jana Nowickiego, aktor i prowadzący programy„Pytanie na śniadanie” i „Postaw na milion” we wzruszających słowach pożegnał swojego tatę.

08.12.2022Wielki Szu

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×