Wielkie odejścia z "M jak miłość". Dlaczego ci aktorzy zdecydowali się pożegnać z serialem? Co stało się z ich bohaterami?

"M jak miłość" trwa już od wielu lat i niektórzy aktorzy zdecydowali się opuścić produkcje po wielu latach grania w niej. Dziś przypominamy wielkie odejścia z "Emki"! Dlaczego ci aktorzy zdecydowali się pożegnać z serialem? Co stało się z ich bohaterami? Sprawdź!

Multimedia

Oni odeszli z "M jak miłość"

"M jak miłość" gości na naszych ekranach już od prawie 21 lat! Przez ten czas poznaliśmy nie tylko Mostowiaków, ale i wielu innych bohaterów, którzy zmieniali się jak w kalejdoskopie. Wszystko dlatego że nie wszyscy są poświęcić serialowi tyle lat swojego życia.

Oni grają w serialu od początku. Oddali mu ponad 20 lat swojego życia!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Dlatego przez ten czas obserwowaliśmy wiele pożegnań! Aktorzy decydowali się odejść z "M jak miłość" po wielu latach, co bardzo dziwiło i smuciło widzów. Po wielu odejściach nic już nie było takie samo!

Musieliśmy pożegnać głównych bohaterów, jak Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) czy Małgosię Chodakowską (Joanna Koroniewska), ale i takich, którzy spędzili w Grabinie tylko kilka lat jak Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) czy Joanna Zduńska (Agnieszka Więdłocha). Co ciekawe, nie wszyscy bohaterowie zostali uśmierceni - część aktorów zostawiło sobie otwartą furtkę i w każdej chwili mogą wrócić! Czy się na to zdecydują - czas pokaże.

Śmierci, śluby i porwania, czyli 20 najbardziej przełomowych momentów na 20-lecie serialu TVP2!Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dosłownie kilka takich wielkich pożegnań. Kto odszedł z "M jak miłość"? Dlaczego? Sprawdź!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×