wiktoria gąsiewska

„Barwy szczęścia”. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz na świątecznym zdjęciu nie szczędzą sobie czułości. Nie wszyscy zareagowali zachwytem!

Wiktoria Gąsiewska, ciesząca się sporą popularnością młoda aktorka, od pewnego czasu nie kryje się ze swoim związkiem z Jasperem Sołtysiewiczem. Młoda aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym wraz z Sołtysiewiczem nie szczędzą sobie czułości. Choć dominują wyrazy zachwytu, pod opublikowaną fotografią wywiązała się nietypowa dyskusja. Takich uwag Wiktoria Gąsiewska się raczej nie spodziewała!

30.12.2022Barwy szczęścia

„Barwy szczęścia”. Nowy partner Wiktorii Gąsiewskiej miał poważny wypadek. Jasper Sołtysiewicz trafił do szpitala. „No i czeka mnie operacja”

Aktor znany z „Barw szczęścia”, a także świeżo upieczony partner Wiktorii Gąsiewskiej, Jasper Sołysiewicz uległ poważnemu wypadkowi na wakacjach. O nieszczęściu, jakie go spotkało poinformował osobiście za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że będzie musiał przejść operację.

13.12.2022Barwy szczęścia

30 lat Telewizji Polsat. Najpiękniejsze pary na gali. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz po raz pierwszy razem, Jolanta Fajkowska i Krzysztof Karpiński, Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz, Robert Górski z żoną. Od nich aż bije miłość!

Edyta Zając i Michał Mikołajczak, Jasper Sołtysiewicz i Wiktoria Gąsiewska, Krzysztof i Joanna Ibiszowie, a także Jolanta Fajkowska z ukochanym czy Robert Górski - zobacz zdjęcia najpiękniejszych par, które pojawiły się na Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. W galerii publikujemy dużo zdjęć!

07.12.202230 lat Telewizji Polsat

„Barwy szczęścia”. Metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej wprawiła internautów w osłupienie. Kolczyki i mocny makijaż podzieliły jej fanów

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka, która na oczach widzów przeobraziła się z dziecka w dorosłą kobietę. Niektórym ta ewolucja nie do końca się podoba, zwłaszcza gdy aktorka prezentuje się w dojrzałym wcieleniu. Najnowsze zdjęcie, którym się pochwaliła w sieci, wywołało istną burzę w komentarzach, polaryzując jej fanów!

04.12.2022Barwy szczęścia

„Krime story. Love story”. Wiktoria Gąsiewska kiedyś i dziś. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Zobacz, jak się zmieniała

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, która przykuwa uwagę fotoreporterów. Dziewczyna debiutowała jako dziecko i szybko poznano się na jej talencie. Od tego czasu jest nieustannie zajęta, a widzowie obserwowali, jak powoli staje się kobietą. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Sprawdźcie, jak zmieniała się Wiktoria Gąsiewska!

13.11.2022Krime story. Love story

„Barwy szczęścia”. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz razem w górach. Pochwalili się wspólnym wypadem z przyjaciółmi! To potwierdzenie krążących o nich plotek?

Wiktoria Gąsiewska, aktorka znana m.in. z serialu „Barwy szczęścia” i „Rodzinka.pl”, dzięki któremu zyskała popularność, wybrała się w długi weekend poza Warszawę. Nie była jednak sama! Młoda aktorka wybrała się z przyjaciółmi oraz... Jasperem Sołtysiewiczem! Wygląda na to, że para przestała ukrywać swój związek!

13.11.2022Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia". Wiktoria Gąsiewska ma nową miłość? Kim jest Jasper Sołtysiewicz, z którym została przyłapana na czułościach? Okazuje się, że znają się od lat!

Ostatnio Wiktoria Gąsiewska jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą kolejnych medialnych doniesień związanych z jej życiem uczuciowym. Od pewnego czasu aktorkę łączono z Wojciechem Golą. Niedawno jednak przyłapano ją na czułościach z aktorem znanym z "Barw szczęścia". Co wiadomo na temat Jaspera Sołtysiewicza, który rzekomo jest nową miłością Wiktorii Gąsiewskiej? Okazuje się, że para zna się od lat!

03.11.2022Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia". Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży?! Fani są kompletnie skonfundowani jej odpowiedzią!

Wiktoria Gąsiewska to ciesząca się sporą popularnością młoda aktorka, którą widzowie doskonale znają z serialu "Barwy szczęścia". Przez wiele lat była związana z Adamem Zdrójkowskim, a ich rozstanie zaskoczyło wielu fanów. Od tego czasu jej życie uczuciowe jest pod lupą. Od tego czasu jest łączona z różnymi mężczyznami, a jedna z fanek postanowiła pójść krok dalej i zapytać, czy nie jest w ciąży. Odpowiedź aktorki skonfundowała wszystkich!

19.10.2022Barwy szczęścia

"Barwy szczęścia". Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka? Brat aktorki zabrał głos w tej sprawie. Chodzi o znanego celebrytę!

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego swego czasu było jednym z najgłośniejszych tematów w świecie polskiego show-biznesu. Czyżby aktorka znalazła już nową miłość? Wiele wskazuje na to zdjęcie dodane przez jej domniemanego nowego chłopaka na Instagramie. Do całej sytuacji odniósł się brak Wiktorii, Mateusz.

29.08.2022Barwy szczęścia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×