Wiosenna ramówka 2022

"Nasz nowy dom" wraca z 18. sezonem. Publikujemy zdjęcia domu, który zostanie wyremontowany w 1. odcinku

"Nasz nowy dom" wraca w marcu z nowymi odcinkami. Widzów czekają kolejne poruszające historie i 12 remontów, z których każdy będzie ogromnym wyzwaniem. Ekipa "Naszego nowego domu" ponownie przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by wyciągnąć pomocną dłoń dla kolejnych potrzebujących rodzin. Pojawią się m.in. w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W galerii publikujemy zdjęcia domu, który zostanie wyremontowany w 1. odcinku 18. sezonu.

23.02.2022Nasz nowy dom

"Przez Atlantyk" wiosenną nowością stacji TVN. Kiedy premiera w tv? Publikujemy zdjęcia uczestników z podróży

"Przez Atlantyk" to pierwszy taki program rozrywkowy w Polsce! Sześciu uczestników wyrusza niewielkim jachtem żaglowym przez Atlantyk. Ich mentorami i opiekunami będą dwaj doświadczeni kapitanowie. Wyprawa ma potrwać kilka tygodni. W trakcie rejsu łódź nie zawija do portu, płyną zupełnie sami. Uczestnicy, by dotrzeć do celu, muszą nauczyć się współpracy i podstaw żeglugi. Stać się załogą. A wszystko to na środku Atlantyku i w obecności kamer. Premiera programu już w marcu na antenie TVN!

15.02.2022Przez Atlantyk

"Mask Singer". Niezwykłe muzyczne show już wiosną w TVN! Gwiazdy zaśpiewają, ukrywając własną tożsamość!

"Mask Singer" - najlepiej oglądany program rozrywkowy ostatnich lat, który do tej pory podbił serca widzów w 41 krajach świata, już wiosną pojawi się na antenie TVN. W muzycznym show zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Ich tożsamość zostanie jednak ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Na scenie zobaczymy zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet… potrawy! Kto kryje się pod maską? - to zagadka, którą spróbują odgadnąć widzowie i detektywi w studio. Śledztwo czas zacząć!

31.01.2022Mask Singer

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×