"Wojenne dzewczyny". Gwiazda TVP ujawniła prawdę o swojej orientacji! Aktorka pozuje na czułych ujęciach ze swoją partnerką

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Joanna Balasz, znana z licznych występów w serialach TVP, za pośrednictwem mediów społecznościowych zdobyła się na zaskakujące wyznanie. Ujawniła, że jest w związku z kobietą i że jest z tego dumna. Na udostępnionej przez aktorkę fotografii, można zobaczyć, jak pozuje na czułych ujęciach ze swoją partnerką

Joanna Balasz jest aktorką występującą na co dzień na deskach Teatru Capitol w Warszawie. Pomimo tego, że jest głównie związana ze światem teatru, to telewidzowie mogli ją oglądać w wielu produkcjach TVP, takich jak: "O mnie się nie martw", "Wojenne dziewczyny", "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz", czy "Na dobre i na złe".

Gwiazda TVP ujawniła prawdę o swojej orientacji

Czerwiec jest miesiącem, w którym społeczność LGBT szczególnie otwarcie manifestuje swoją tożsamość. Uważają go oni, za tzw. miesiąc dumy, który dla wielu z nich jest okazją do tego, aby ujawnić prawdę o swojej prawdziwej orientacji seksualnej. Najwidoczniej Joanna Balasz postanowiła to wykorzystać i za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zdecydowała się odważne wyznanie. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje wraz ze swoją partnerką.

Jestem dumna z tego, kim jestem i z kim jestem. Nie tylko w czerwcu, a każdego dnia" – napisała na swoim Instagramie Joanna Balasz.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CfE4QbsLetG/[/instagram]

Na zamieszczenie identycznego wpisu zdecydowała się również widoczna na fotografii partnerka aktorki. Okazuje się, że jest nią Iwona Piotrowska, była dziennikarka TVN i menadżerka gwiazd.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn