"Wojenne dziewczyny 4" odcinek 13. Ewka, Marysia i Nitka chcą pomścić Irkę. Dowództwo zakazuje odwetu! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku sezonu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 13. i jednocześnie ostatni odcinek 4. sezon serialu "Wojenne dziewczyny". Ewka, Marysia i Nitka chcą pomścić Irkę. Dowództwo zakazuje odwetu! Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku sezonu? Sprawdźcie!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny 4" odcinek 13 - w niedzielę, 5 grudnia, o godzinie 20:25 na antenie TVP 1

W 13. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny 4" Marysia i Meier spotykają się w krypcie kościoła, gdzie pochowana jest Irka. Karl przekazuje konspiratorce zdjęcia tajnych niemieckich dokumentów. Informuje także, iż Andrzej ma zostać przeniesiony do ośrodka koło Warszawy.

Ewka otrzymuje od matki Irki rodowy pierścionek. Dowództwo wydaje zgodę na odwet za śmierć Irki!Zobacz więcej

Margarethe organizuje polowanie w rodzinnej posiadłości Nitki w Złoczewicach. Zaproszenie dostaje Martin von Schnitz. Dziewczyny uważają, że to doskonała okazja, by pomścić Irkę. Dowództwo sądzi jednak, że mieszkańców miejscowości mogłyby spotkać represje. Zakazuje wykonania wyroku. Jedynym sposobem na pozbycie się znienawidzonego hitlerowca wydaje się upozorowanie wypadku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×