"Wojenne dziewczyny 4" odcinek 3. Ewka w rękach niemieckiego żołnierza. Bliźniak jej ukochanego Ażura rusza na ratunek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Wojenne dziewczyny 4" odc. 42 , sezon 4. Dziewczyny walczą z okupantem. W 3. odcinku biorą udział w kolejnej akcji, ale znów nie wszystko idzie zgodnie z planem. Ewka zostaje schwytana, a na pomoc rusza bliźniak jej ukochanego ukochanego Ażura! Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

"Wojenne dziewczyny 4" odcinek 3. w niedzielę, 3 października, godz. 20:15 w TVP1

Irka, Ewka i Marysia w 3. odcinku 4. sezonu "Wojennych dziewczyn" biorą udział w akcji wysadzenia pociągu, którym jedzie ze Wschodu niemiecki generał. Sukces operacji byłby wielkim osiągnięciem propagandowym dla polskiego podziemia. Wszystko idzie zgodnie z planem do momentu, gdy Nitka odkrywa, że do pociągu został dołączony wagon z małymi dziećmi.

Marysia wpada w oko siostrzeńcowi Schnaidera! Ewa pomoże jej wrócić do Warszawy?Zobacz więcej

"Wojenne dziewczyny" odc. 42 , sezon 4. Co jeszcze się wydarzy?

Leokadia i Kruk podejmują natychmiastową decyzję o odwołaniu akcji, ale Ewka i Marysia są już na wiadukcie, gdzie podłożyły ładunki wybuchowe, mają tylko kilka chwil by je usunąć. Uciekając z wiaduktu dziewczyny się rozdzielają. Ewka trafia w ręce niemieckiego żołnierza. Ratuje ją Sońka, brat bliźniak jej ukochanego Ażura, który zginął na początku okupacji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ???? (gość)

  Jak to ? To ona jeszcze gra? Był wywiad z Vanesską że już zdejmuje beret Ewki i idzie dalej :-)

  04.10.2021 06:55
 • Nie mogę już dłużej (gość)

  Denny jest już ten serial, nie dorasta do pięt "Stuleciu Winnych" czy "Czasowi honoru". Mogli go zakończyć na 3 sezonie bez żalu.

  01.10.2021 22:47
 • Ja (gość)

  Ewka jest najlepsza bardzo odważna i piękna gdyby w czasie wojny były takie kobiety to napewno szybko by sie skończyła.

  01.10.2021 20:46
 • W... (gość)

  To Ewka powinna umrzeć a nie Irka 😭

  30.09.2021 12:48
 • KS (gość)

  Nie, to chyba jednak 5 odcinek

  30.09.2021 02:11
 • KS (gość)

  Streszczenie odcinka 4 : Ewka winą za śmierć Irki obarcza Nitkę, której podczas akcji odbicia dziewczyny z rąk Niemców zaciął się pistolet. <BR/>Rodzina Szczęsnych chce pochować Irkę na Powązkach wśród bliskich. Dowództwo informuje dziewczyny, <BR/>że byłoby to bardzo ryzykowne. Marysia zobowiązuje się znaleźć odpowiednie miejsce na grób dla przyjaciółki. <BR/>Marysia straciła nadzieję na koniec wojny i powrót do normalności. Przestaje się ukrywać, jest jej już wszystko <BR/>jedno. ", szkoda, Irka nie żyje, może aktorka ma inne plany

  30.09.2021 01:33
 • gość (gość)

  w tym odcinku to chyba ktoś upadł na głowę żeby rozebrać Ewkę, przecież nie dało się patrzeć na krótkie krzywe nogi aktorki, nieproporcjonalny tułów i brak piersi, nie róbcie tego nam widzom już nigdy!!!!!!!!!!!!!!!

  29.09.2021 21:53
 • Www (gość)

  Film przygodowy oparthy na fikcyjnej fabule.

  28.09.2021 07:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×