"Wojenne dziewczyny 4" odcinek 4. Irka brutalnie przesłuchiwana na Szucha! Czy uda się ją ocalić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Wojenne dziewczyny 4" odc. 43 , sezon 4. Irka jest przesłuchiwana na Szucha. Dziewczyny robią wszystko, aby ją wydostać. Czy Irka ps. Baśka przeżyje? Zobacz przedpremierowo scenę z odcinka. Sprawdź, co tym razy wydarzy się w serialu "Wojenne dziewczyny".

Multimedia

"Wojenne dziewczyny 4" odcinek 4. w niedzielę, 10 października, godz. 20:15 w TVP1

W 4. odcinku 4. sezonu "Wojennych dziewczyn" Irka (Marta Mazurek) wciąż jest brutalnie przesłuchiwana na Szucha. Marysia (Aleksandra Pisula) i Ewka(Vanessa Aleksander) za wszelką cenę starają się ją uwolnić. Opracowują całą strategię i udaje im się odbić storturowaną dziewczynę. W tej sytuacji nie pomogą już żadne pieniądze, postanawiają skorzystać z kontaktu Sońki i szantażować Schneidera.

Ewka w rękach niemieckiego żołnierza. Bliźniak jej ukochanego rusza na ratunek!Zobacz więcej

Nadal mają zdjęcia wykonane podczas porwania oficera, na których mężczyzna narkotyzuje się morfiną. Sońka ustawia w swoim mieszkaniu nad teatrem spotkanie Meiera z Ewką i Marysią. Siostrzeniec Schneidera nie chce się zgodzić na warunki dziewczyn. Stawia ultimatum, najpierw negatywy, potem uwolnienie Irki.

Zobaczcie przedpremierowy fragment tego odcinka!

"Wojenne dziewczyny" odc. 43 , sezon 4. Co jeszcze się wydarzy?

Niestety, podczas ucieczki oddział wpada w zasadzkę urządzoną przez Niemców. Życie wszystkich, a w szczególności „Baśki” jest zagrożone. Podczas strzelaniny Irka zostaje poważnie ranna. Czy uda się ją ocalić?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×