World Miss University 2022. Natalia Brzozowska reprezentuje Polskę na światowym konkursie piękności. Powtórzy sukces Ewy Wachowicz sprzed lat?

Natalia Brzozowska – 1 Wicemiss Polski 2021 będzie reprezentować Polskę w konkursie World Miss University 2022, który organizowany jest w Korei Południowej! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

Zniewala urodą i reprezentuje Polskę na światowym konkursie piękności. Powtórzy sukces Ewy Wachowicz sprzed lat?

Wielki finał odbędzie się 21 grudnia w Seulu, poprzedzi go zgrupowanie finalistek, w którym weźmie udział Natalia. Konkurs World Miss University ma wieloletnią tradycję. Jest organizowany od 1986 r. z przerwą w latach 2019 – 2021, spowodowaną pandemią. W 1993 r. główny tytuł zdobyła Ewa Wachowicz, natomiast kilka reprezentantek Polski w poprzednich latach, plasowało się w gronie TOP 5.

Przygotowania do konkursu to ogromne wyzwanie dla każdej finalistki. Natalia nawiązała współpracę z kilkoma markami z Podlasia, które pomogły jej skompletować potrzebną garderobę. Jej dwie najważniejsze kreacje wieczorowe przygotowała: Barbara Piekut - Moya fashion i Alicja Czarniecka. Pracowała też nad formą, dbała o cerę i włosy. Poza tym brała udział w sesjach zdjęciowych i nagrywała materiały video, potrzebne do prezentacji podczas konkursu.

Natalia wykorzystała czas przygotowań na szlifowanie języka angielskiego i naukę języka koreańskiego i poznania kultury tego kraju. Przed wylotem chciałaby wiedzieć jak najwięcej na temat kraju, w którym organizowany jest konkurs. Konsultowała też swój udział w konkursie z Andre Sleigh – ekspertem w dziedzinie międzynarodowych konkursów piękności, który współpracuje z biurem Miss Polski.

Sylwia Stasińska reprezentuje Polskę w prestiżowym konkursie piękności. W stroju narodowym wygląda oszałamiająco!Zobacz więcej

Kim jest Natalia Brzozowska? Ile ma lat?

Natalia Brzozowska ma 23 lata. Pochodzi z Augustowa. Studiuje Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie w Białymstoku. Obecnie pisze pracę magisterską i angażuje się w pracę komisji stypendialnej. Jej pasją, a zarazem pracą jest jazda konna. Czynnie startowała w zawodach w skokach przez przeszkody, a obecnie zdobytą wiedzę przekazuje swoim podopiecznym. Od dwóch lat Natalia pasjonuje się również flyboardem. Prowadzi własną firmę, w której każdy może spróbować swoich sił latając nad wodą.

Natalia wylatuje na konkurs już 10 grudnia. Trzymamy za nią mocno kciuki! Kto wie, być może powtórzy sukces Ewy Wachowicz?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Mmmm (gość)

    Ładna, jednak nic nie wygra bo takich dziewczyn jak ona jest mnóstwo. Zniewala urodą to za dużo powiedziane.

    10.12.2022 11:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×