„Wspaniałe stulecie”. Meryem Uzerli dziś. Tak wygląda serialowa Hürrem. Aktorka promienieje szczęściem! Los ją srodze doświadczył

„Piękna Meryem” - tak określają fani swoją ulubienicę, która wcielała się w postać sułtanki Hürrem. Aktorka Meryem Uzerli, choć uwielbiana przez miliony widzów na całym świecie, przeszła w swoim życiu istne piekło. Wygląda jednak na to, że dziś najgorsze jest już za nią, a mroczne dni zastąpiły chwile pełne radości. Zobacz, jak dziś wygląda Meryem Uzerli, serialowa Hürrem. Aktorka wprost promienieje szczęściem!

Multimedia

Tak dziś wygląda serialowa Hürrem! Meryem Uzerli promienieje szczęściem

Odpowiedzieć na pytanie „a czym polega fenomen tureckich seriali?” odpowiedzieć jest niezwykle trudno, jednak łatwo jest wskazać produkcję, od której zaczął się szał na tureckie telenowele w Polsce. To serial kostiumowy „Wspaniałe stulecie”, który Telewizja Polska po raz pierwszy zaczęła emitować w latach 2011-2014. Produkcja znad Bosforu okazała się wielkim sukcesem, który po dziś dzień gromadzi przed telewizorami liczne i nieustannie rosnące grono fanów.

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Tak dziś wygląda serialowa Firuze! Cansu Dere zachwyca z okładek magazynówZobacz więcej

Jedną z pierwszoplanowych postaci w serialu była sułtanka Hürrem, która bezlitośnie eliminowała wszelkie zagrożenie. Jej postać pokochały miliony widzów na całym świecie! Niestety - nie zdołała udźwignąć presji pracy w obcym kraju, jakim była dla niej Turcja. Doskwierająca jej samotność i tęsknota za rodziną, którą pozostawiła w Niemczech, miały fatalny skutek, doprowadzając piękną aktorkę do załamania nerwowego i myśli samobójczych.

Niestety, sen szybko zamienił się w koszmar. Zaczęłam funkcjonować jak robot. Pracowałam po kilkanaście godzin dziennie. Prawie nie wychodziłam z hotelu. Cierpiałam na bezsenność, bo dla Hürrem poświęciłam każdą chwilę. Ona ma inny charakter niż ja. Było mi ciężko. Poza tym wychowywałam się w Niemczech i dostosowanie się do tureckich obyczajów przerosło mnie. Mieszkałam w pięknym hotelu i miałam szofera. Wszyscy się o mnie troszczyli, ale brakowało mi bliskich mi osób, przy których mogłabym czuć się sobą. Za rzadko wychodziłam z roli - opowiadała w wywiadzie dla magazynu „Hürriyet”. Meryem Uzerli wiele wycierpiała, ale udało jej się stanąć na nogi i rozpocząć nowe życie. Po odejściu z "Muhteşem Yüzyıl" zagrała jeszcze w emitowanym w Polsce serialu „Królowa jednej nocy".

ART[]

Ostatnią rolą pięknej Meryem, jak fani zwykli określać Meryem Uzerli, jest postać Ayse z filmu „Kovan” z 2019 roku. Aktorka wiedzie obecnie szczęśliwe życie w Berlinie z ukochanym, który jest Amerykaninem, zaś w styczniu 2021 r. po raz drugi została mamą. Jej najnowsze zdjęcia sugerują, że najgorsze już za nią, a przed nią - czysta radość i życie rodzinne.

Tak dziś wygląda serialowa Hürrem. Los srodze ją doświadczył!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ula (gość)

  Wspaniała aktorka,świetnie gra postać sułtanki Hürrem..i piękna kobieta..Bardzo chętnie oglądam ten serial.Serdeczności i pozdrowienia

  19.01.2023 15:52
 • Piotrek (gość)

  Poszła do pracy i tak ciężko... praca nad serialem kilkanaście godzin dziennie to normalka. Kobiety zawsze chcą być traktowane inaczej w każdej pracy.

  13.12.2022 20:12
 • Ela z Łodzi (gość)

  Ceniłam pana Jana Nowickiego,żal, że odchodzą wspaniali ludzie. Kondolencje dla syna.

  10.12.2022 02:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×