„Wspaniałe stulecie”. Co słychać u Meryem Uzerli? Serialowa Hürrem dziś promienieje szczęściem! Los nie zawsze był dla niej łaskawy!

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Magnificent Century, Magnificent Century Episode 75 youtube.pl
Aktorka Meryem Uzerli, choć uwielbiana przez miliony widzów na całym świecie, przeszła w swoim życiu istne piekło. „Piękna Meryem”, jak fani określają swoją ulubienicę, przyjmując rolę sułtanki Hürrem nie spodziewała się, że pozna tym samym ciemne strony sukcesu i sławy. Co słychać u serialowej sułtanki? Tak dziś wygląda!

Tak dziś wygląda serialowa Hürrem! Meryem Uzerli promienieje szczęściem

Odpowiedzieć na pytanie „a czym polega fenomen tureckich seriali?” jest niezwykle trudno, jednak łatwo jest wskazać produkcję, od której zaczął się szał na tureckie telenowele w Polsce. To serial kostiumowy „Wspaniałe stulecie”, który Telewizja Polska po raz pierwszy zaczęła emitować w latach 2011-2014. Produkcja znad Bosforu okazała się wielkim sukcesem, który po dziś dzień gromadzi przed telewizorami liczne i nieustannie rosnące grono fanów.

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Jedną z pierwszoplanowych postaci w serialu była sułtanka Hürrem, która bezlitośnie eliminowała wszelkie zagrożenie. Jej postać pokochały miliony widzów na całym świecie! Niestety - nie zdołała udźwignąć presji pracy w obcym kraju, jakim była dla niej Turcja. Doskwierająca jej samotność i tęsknota za rodziną, którą pozostawiła w Niemczech, miały fatalny skutek, doprowadzając piękną aktorkę do załamania nerwowego i myśli samobójczych.

Niestety, sen szybko zamienił się w koszmar. Zaczęłam funkcjonować jak robot. Pracowałam po kilkanaście godzin dziennie. Prawie nie wychodziłam z hotelu. Cierpiałam na bezsenność, bo dla Hürrem poświęciłam każdą chwilę. Ona ma inny charakter niż ja. Było mi ciężko. Poza tym wychowywałam się w Niemczech i dostosowanie się do tureckich obyczajów przerosło mnie. Mieszkałam w pięknym hotelu i miałam szofera. Wszyscy się o mnie troszczyli, ale brakowało mi bliskich mi osób, przy których mogłabym czuć się sobą. Za rzadko wychodziłam z roli - opowiadała w wywiadzie dla magazynu „Hürriyet”. Meryem Uzerli wiele wycierpiała, ale udało jej się stanąć na nogi i rozpocząć nowe życie. Po odejściu z "Muhteşem Yüzyıl" zagrała jeszcze w emitowanym w Polsce serialu „Królowa jednej nocy".

Ostatnią rolą pięknej Meryem, jak fani zwykli określać Meryem Uzerli, jest postać Ayse z filmu „Kovan” z 2019 roku. Aktorka wiedzie obecnie szczęśliwe życie w Berlinie z ukochanym, który jest Amerykaninem, zaś w styczniu 2021 r. po raz drugi została mamą. Jej najnowsze zdjęcia sugerują, że najgorsze już za nią, a przed nią - czysta radość i życie rodzinne.

Tak dziś wygląda serialowa Hürrem. Los srodze ją doświadczył!

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn