„Wspaniałe stulecie" odcinek 155. Hürrem obwinia księcia Mustafę o to co stało się Mehmetowi! Trwają poszukiwania sprawcy [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Wspaniałe stulecie" odcinek 155. - streszczenie. Poszukiwany jest Abbas, podejrzany o napaść na Mehmeta. Hürrem obwinia Mustafę, Sulejman każe mu pozbyć się ukochanej z haremu. Nigar stara się zobaczyć z córką.

Multimedia

„Wspaniałe stulecie” odcinek 155. we wtorek 29.11.2022 19:30 na TVP Kobieta!

Trwają poszukiwania Abbasa agi, podejrzanego o napaść na księcia Mehmeta. Hürrem obwinia księcia Mustafę. Sulejman każe Mustafie pozbyć się ukochanej z haremu. Nigar bezskutecznie próbuje zobaczyć się z córką. Zazdrosny o Ibrahima paszę Rustem nie pozwala kobiecie samotnie opuszczać domu.

Zobacz galerię

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Rozwód po 44 dniach od ślubu i niesamowite metamorfozy! Oto, co słychać u gwiazd tureckiego hitu!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×