„Wspaniałe stulecie" odcinek 157. Hürrem zdradza sekretne znaczenie tatuażu Firuze! Sułtan jest wstrząśnięty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Wspaniałe stulecie" odcinek 157. - streszczenie. Oskarżona faworyta wraca do łask sułtana, jednak nie na długo - Hürrem zdradza jej sekret! a Mahidevran stara się odwieść Mustafę od pomysłu zaślubin z Heleną. Zazdrosna Fatma postanawia rozwiązać problem na własną rękę.

Multimedia

„Wspaniałe stulecie” odcinek 157. w czwartek, 1.12.2022 19:30 na TVP Kobieta!

Wyjaśnia się tajemnica tatuażu, ukrywanego przez Firuze. Niebawem oskarżona o szpiegostwo faworyta powraca do łask sułtana. Mahidevran stara się odwieść Mustafę od pomysłu zaślubin z Heleną. Zazdrosna o Greczynkę Fatma postanawia rozwiązać problem na własną rękę.

Zobacz galerię

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Özge Yağız i Gökberk Demirci, Bergüzar Korel i Halit Ergenç i inni. Ich miłość wykiełkowała na planie i połączyła ich w życiu!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×