„Wspaniałe stulecie”. Tak dziś wygląda serialowa Firuze! Cansu Dere zachwyca z okładek magazynów!

Serial „Wspaniałe stulecie” to w Polsce prawdziwy fenomen, od którego zaczęła się moda na tureckie seriale. Okazało się bowiem, że produkcje znad Bosforu mają w Polsce liczne grono fanów! Jedną z postaci, która pojawiała się w tureckiej telenoweli była postać Firuze, w którą wcielała się Cansu Dere. Turecka aktorka zachwyca na najnowszych zdjęciach. Sprawdź galerię!

Multimedia

Tak dziś wygląda serialowa Firuze! Cansu Dere zachwyca z okładek magazynów!

Na czym polega fenomen tureckich seriali? Odpowiedzieć na to pytanie jest niezwykle trudno, jednak łatwo jest wskazać produkcję, od której zaczął się szał na tureckie telenowele. To serial kostiumowy „Wspaniałe stulecie”, który Telewizja Polska po raz pierwszy zaczęła emitować w latach 2011-2014. Okazał się wielkim sukcesem, który po dziś dzień gromadzi przed telewizorami liczne i nieustannie rosnące grono fanów.

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Özge Yağız i Gökberk Demirci, Bergüzar Korel i Halit Ergenç i inni. Ich miłość wykiełkowała na planie i połączyła ich w życiu!Zobacz więcej

Jedną z postaci, która pojawia się w produkcji jest Firuze, niewolnica i faworyta sułtana Sulejmana. Jej obecność jest mocno nie na rękę Hürrem, która nie znosi rywali i robi wszystko, by pokonać swoich wrogów - a tym w jej opinii jest Firuze. W postać wcielała się turecka piękność Cansu Dere. Urodzona 14 października 1980 r. w Ankarze piękność robi zawrotną karierę, a jej twarz gości na okładkach modowych magazynów. Jej uroda została doceniona już w 2000 roku, kiedy to zajęła 3. miejsce w konkursie na miss Turcji.

Najnowsze zdjęcia, które publikujemy w galerii potwierdzają, że ów tytuł dziś wygrałaby bez większego trudu.

Tak dziś wygląda Cansu Dere - Firuze z „Wspaniałego stulecia”

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×