"Wstaje dzień". Anna Popek od lat zachwyca figurą! Czas się dla niej zatrzymał? Tak kiedyś wyglądała gwiazda TVP

Anna Popek jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek TVP - w telewizji pracuje już od blisko ćwierć wieku. Przez te wszystkie lata, prezenterka zachwycała widzów nie tylko merytoryką swoich programów, ale również niezwykłą aparycją, która od czasu jej debiutu na antenie praktycznie się nie zmieniła. Pokazujemy, jak Anna Popek wyglądała na początku swojej wielkiej kariery telewizyjnej. Dostrzegacie jakąś różnicę?

Multimedia

Anna Popek - kariera telewizyjna

Anna Popek urodziła się 26 czerwca 1968 w Bytomiu. Od lat uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVP. Jej poważna kariera w TVP rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to została prezenterką TVP1, dla której prowadziła poranny program "Kawa czy herbata?". Przez następne lata Anna Popek prezentowała formaty takie jak: "Świat się kręci", "Zatrzymaj chwilę", "Po prostu zdrowie", "Dzień dobry, Polsko!", czy "Pytanie na śniadanie".

Aktualnie telewidzowie mogą oglądać Annę Popek m.in. w "Wielkich testach TVP" oraz w programie publicystycznym "Wstaje dzień" na antenie TVP Info.

Anna Popek w żałobie. Dziennikarka pożegnała bliską jej osobę. "Spoczywaj w pokoju"Zobacz więcej

Anna Popek od lat zachwyca formą! Tak wyglądała kiedyś dziennikarska gwiazda TVP, dla której czas stanął w miejscu

Dziennikarka przez wszystkie lata swojej pracy w telewizji zachwycała widzów nie tylko merytoryką swoich programów, ale również niezwykłą aparycją, która od czasu jej debiutu na antenie praktycznie się nie zmieniła. Pomimo dojrzałego wieku, Anna Popek wciąż zachwyca urodą, a także formą, w jakiej obecnie się znajduje. Poniżej można zobaczyć zdjęcia słynnej prezenterki z początku jej telewizyjnej kariery. Czy ona w ogóle się zmieniła?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądała kiedyś Anna Popek!

Zobacz galerię

Paweł Wawrzecki przeżył niejedną rodzinną tragedię. Pokazujemy, jak przez lata zmieniał się wybitny aktorZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jolanta (gość)

  Anna bardzo ładnie wygląda pa

  27.06.2022 06:51
 • Anna (gość)

  Mam inne zdanie, wieku nie oszuka. W jej przypadku, wygląda nawet na starsza.

  27.06.2022 06:24
 • Ronson (gość)

  Bez przesady ! Kobitka jest niezgrabna,szeroka w biodrach ! Żabowata ! Buzia ładna ,ale wszystko musi grać żeby się zachwycać ! Kora to wyglądała super !

  26.06.2022 22:40
 • Tiera Zebrowski (gość)

  𝐌𝐚𝐦 𝐦ó𝐣 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐲 𝐜𝐳𝐞𝐤 𝐰 𝐰𝐲𝐬𝐨𝐤𝐨ś𝐜𝐢 𝟏𝟓,𝟓𝟓𝟎 $, 𝐜𝐚ł𝐤𝐢𝐞𝐦 𝐟𝐚𝐣𝐧𝐢𝐞. 𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐦 𝐭𝐚𝐤 𝐩𝐨𝐝𝐞𝐤𝐬𝐜𝐲𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐲, ż𝐞 𝐭𝐨 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐲 𝐫𝐚𝐳, 𝐤𝐢𝐞𝐝𝐲 𝐟𝐚𝐤𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐜𝐨ś 𝐳𝐚𝐫𝐨𝐛𝐢ł𝐞𝐦. 𝗠𝗮𝗺 𝘇𝗮𝗺𝗶𝗮𝗿 𝗽𝗿𝗮𝗰𝗼𝘄𝗮ć 𝗷𝗲𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲 𝗰𝗶ęż𝗲𝗷 𝗶 𝗻𝗶𝗲 𝗺𝗼𝗴ę 𝘀𝗶ę 𝗱𝗼𝗰𝘇𝗲𝗸𝗮ć 𝘄𝘆𝗽ł𝗮𝘁𝘆 𝘄 𝗽𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇ł𝘆𝗺 𝘁𝘆𝗴𝗼𝗱𝗻𝗶𝘂. 𝗣𝗿𝘇𝗲𝗷𝗱ź 𝗱𝗼 𝘇𝗮𝗸ł𝗮𝗱𝗸𝗶 𝗴łó𝘄𝗻𝗲𝗷, 𝒂𝒃𝒚 𝒖𝒛𝒚𝒔𝒌𝒂ć 𝒘𝒊ę𝒄𝒆𝒋 𝒔𝒛𝒄𝒛𝒆𝒈ółó𝒘....... 𝑮𝒐𝒓ą𝒄𝒐 𝒑𝒐𝒍𝒆𝒄𝒂𝒎 𝒘𝒔𝒛𝒚𝒔𝒕𝒌𝒊𝒎 𝒅𝒐 𝒂𝒑𝒍𝒊𝒌𝒐𝒘𝒂𝒏𝒊𝒂...

  𝑫𝒐łą𝒄𝒛 𝒅𝒐 𝒕𝒆𝒈𝒐 𝒋𝒖ż 𝒕𝒆𝒓𝒂𝒛......................𝐰­𝐰­𝐰.𝐥­𝐢­𝐯­𝐞­𝐣­𝐨­𝐛­𝟐­𝟒­𝟕.𝐜­𝐨­𝐦

  26.06.2022 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×