Wszystkich Świętych 2022. Tureckie seriale zawieszone! Podpowiadamy, co oglądać 1 listopada [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

W Dzień Wszystkich Świętych będą zmiany programie TV! Które tureckie seriale będzie można obejrzeć 1 listopada? Tego dnia nie zostanie wstrzymana emisja "Zranionych ptaków", a co z pozostałymi tytułami? Podpowiadamy, co warto oglądać 1 listopada w telewizji.

Multimedia

Wszystkich Świętych 2022. Będzie przerwa w emisji tureckich hitów

1 listopada, czyli dzień Wszystkich Świętych to czas zadumy i pamięci o tych, którzy odeszli. Odwiedzamy wtedy groby bliskich, zapalamy znicze i stawiamy chryzantemy. 1 listopada wypada w tym roku we wtorek. To dzień ustawowo wolny od pracy, dlatego stacje telewizyjne zmieniają swoje ramówki. W dzień Wszystkich Świętych 2022 nie obejrzymy w tv niektórych tureckich seriali.

Tureckie seriale. Co oglądać 1 listopada w TV?

We wtorek, 1 listopada 2022 roku większość tureckich seriali zniknie z tv. Tego dnia nie zobaczymy nowych odcinków "Zakazanego owocu" i "Przysięgi", czyli tureckich telenowel emitowanych na antenie TVP. Będzie za to premierowy odcinek "Zranionych ptaków", czyli telenoweli o Meryem i jej młodszym bracie Ömerze z Gizem Arikan i Alim Yasinem Özegemenem w rolach głównych.

Koniec tureckiego serialu. Zdradzamy, jak kończy się historia Emira i Gulperi oraz Kemala i NarinZobacz więcej

Wszystkich Świętych 2022. TVP pokaże nowy odcinek serialu "Zranione ptaki"

155. odcinek "Zranionych ptaków" zostanie pokazany 1 listopada br. o godz. 18:45 na antenie TVP2.

Co oprócz "Zranionych ptaków"?

1 listopada, o godz. 19:30 TVP Kobieta pokaże 135. odcinek "Wspaniałego stulecia". Tureckie seriale tego dnia będzie można także oglądać na kanale DIZI. We Wszystkich Świętych wyemitowane zostaną m.in.

Zdjęcia z tureckich seriali znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • halina (gość)

    mam tego dość płacę za abonament a co chwile coś zabierają dlaczego Polsat puszcza Trudne sprawy ,Dlaczego ja czy Gliniarze a TVP nic każdy ma pilota i jak nie chce oglądać to nie ogląda to samo dotyczy sportu mają tyle kanałów a zabierają gdzie seriale lecą albo dlaczego nie ma obrad sejmu mnie to ciekawi

    28.10.2022 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×