Wulgarne pozdrowienie Pauliny Smaszcz! Ostro do Janachowskiej: "Wiedziałaś za kim biegasz i za jakimi pieniędzmi"

Wygląda na to, że konflikt między Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską dopiero się rozkręca na dobre! Po tym, jak Janachowska wydała oświadczenie i pokazała wiadomości od Smaszcz, ta druga nie pozostała jej dłuższa i przedstawiła swoją wersję. Jednocześnie pozdrawiając byłą koleżankę środkowym palcem.

Multimedia

Paulina Smaszcz nie szczędzi krytyki Izabeli Janachowskiej

Dzieje się! Polski show biznes właśnie obserwuje nowy celebrycki konflikt, którego początków należy upatrywać w... ujawnieniu związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para ujawniła się pod presją, jaką wywarła na nich Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego, która w dość mocny sposób skomentowała relację byłego partnera.

Wypowiedź Smaszcz była krytykowana przez wielu, w tym przez Izabelę Janachowską, co nie spodobało się Paulinie Smaszcz. W rozmowie z Anną Zejdler w podcaście „Porażka czyli sukces” nie szczędziła przykrych słów Iwonie Pavlović i Izabeli janachowskiej, o których powiedziała:

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?

Paulina Smaszcz niepochlebnie o związku Izabeli Janachowskiej z milionerem. Jest stanowcza odpowiedź gwiazdy Polsatu!Zobacz więcej

Na te słowa błyskawicznie zareagowała Janachowska, która wydała swoje oświadczenie, w którym przyznała, że poznała swojego męża, gdy był już po rozwodzie, a o dziecko starali się kilka lat. Przy okazji ujawniła fragmenty wiadomości od Pauliny Smaszcz, które sugerowały, że była żona Macieja Kurzajewskiego... sama chętnie poznałaby milionera!

Ostra wiadomość Pauliny Smaszcz do Izabeli Janachowskiej! "Ujawniaj całą prawdę"

Teraz ciężkie działa wytoczyła Paulina Smaszcz, która publikując zdjęcie prezentujące wulgarny gest, pozdrawia Janachowską. W oświadczeniu Pauliny Smaszcz czytamy:

Wiadomość otwarta do Izabeli Janachowskiej. Wspaniale manipulujesz faktami i wiadomościami. Dlaczego nie ujawniasz całej korespondencji i naszych ustaleń??? Wybierasz coś, co pasuje ci do twojej wypowiedzi i przedstawiasz jako całość. O nie moja droga!!Najpierw plujesz na mnie i moje życie, a jak ja stawiam opór, żebyś tego nie robiła, bo nie jesteś żadnym ekspertem, to od razu nastroszyłaś pióra i kwękasz. Ku wyjaśnieniu wszystkim zaangażowanym w opiniowanie. Po pierwsze poprosiłam ciebie o bycie w projekcie, bo uważałam ciebie za wartościową dziewczynę, która ma na siebie plan. Jest pracowita i nieugięta. Niestety twoja była PR manager powiedziała mi, że to najgorszy pomysł świata, bo nie zrobiłaś niczego sama. I nie było Ciebie w projekcie. Nękasz i krytykujesz dziewczyny, które pracują na twój sukces i zmieniasz rotacyjnie ludzi, gdy tylko czujesz, że nie są tobą zachwyceni. Krzysztofa znam wiele lat i znam historię, jak opuścił swoją mega inteligentną żonę Katarzynę i jaka była związana z tym trauma i historia. Wiedziałaś za kim biegasz i za jakimi pieniędzmi i że nie odpuścisz milionera, dla torebek, ciuchów i brandów, które są dla ciebie ważniejsze niż ludzie i relacje. Moja wiadomość to był żart, po tym jak zachowywałaś się wobec mnie i mojego partnera w butiku, opowiadając jak rolujesz Krzysztofa finansowo i mimo jego zakazów, kupujesz co chcesz, ile chcesz, bez limitów, a kierowca nie jest w stanie unieść wszystkich tych zakupów. Ja, mój partner, projektant, obsługa i inne klientki w sklepie byliśmy zażenowani i zniesmaczeni twoimi opowieściami. Nie zrozumiałaś ani krytyki, ani ironii, a z Krzysztofem rozmawiałam po tym zdarzeniu, mówiąc mu o tym, że darem jest Wasze dziecko, ale nie ty, bo Katarzynie intelektualnie, etycznie, moralnie nie dorastasz do pięt. Ujawniaj całą prawdę, a nie swój kawałeczek, który pasuje ci do opowieści „gąski Balbinki”, takiej uczciwej w miłości dla milionera, który buduje ci karierę i sukces, za pieniądze, które zarobili razem ze swoją żoną Katarzyną. Nieśmiało ci przypomnę, że Katarzynie i ich wspólnej przeszłości należy się ogromny szacunek, którego ty w ogóle nie masz. Z wyrazami szacunku, dla Katarzyny, Krzysztofa.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kot (gość)

  Smaszcz powiedziała prawdę.Caly ten świat celebrytów to wielkie bagno,lans pustaków.

  09.11.2022 07:15
 • Gość (gość)

  Chora z nienawiści. A jednak mąż zorientował się z kim do tej pory dzielił życie. Bardzo toksyczna . Pan Bóg jej rozum odebrał.

  09.11.2022 06:57
 • Obserwator (gość)

  Pani Szmaszcz ma rację. Tylko obawiam się że to walka z wiatrakami. To środowisko celebrytow jest zepsute do dna i zero moralności. Będą sobie nawzajem poklaskiwac a ona zostanie wrogiem. Nie mnie podziwiam ją za odwagę mówienia tego co większość osób myśli tylko boi się powiedzieć.

  09.11.2022 04:48
 • Ola (gość)

  Smaszcz oczadziała kompletnie. Nienawiść odebrała jej rozum. W wywiadzie mówi moj mąż jakby byl jej własnością. Teraz ubliża innym niszcząc zycie. Czekam na komentarz Jarka i idę otworzyć wino.

  09.11.2022 00:53
 • jaaa (gość)

  100% racja dr Smaszcz. Ktoś mocny kto obnaża panienki "zakochane" w starych panach...

  08.11.2022 22:55
 • Mona (gość)

  Smaszcz ma rację .A ten Krzysztof to frajer gdyby nie kasa Janachowska nawet by na niego niespojrzala.Kurzajewski to dupek bez serca,do tego babiarz Kaśka jeszcze się przekona ja też rzuci

  08.11.2022 19:40
 • Iza (gość)

  Obie siebie warte.Smaszcz znajdź sobie "spodnie" i daj na luz bo to obrzydliwe co robisz.

  08.11.2022 17:53
 • Ewa (gość)

  Pani Smaszcz jest zła ale mówi prawdę a prawda boli.

  08.11.2022 17:52
 • Domi (gość)

  Smaszcz jest zaburzona.

  08.11.2022 15:54
 • Piękna Kasia (gość)

  Beznadziejna P , nie dziwię się że Maciek zakochał się na zabój w Katarzynie. Trzymam kciuku !

  08.11.2022 15:47
 • Ela (gość)

  Co to za okropna zaczepna, mściwa siejąca nienawiść baba masakra nie dziwię się że Kurzajewski szukał odskoczni bo pewnie w zyciu rownież była taka albo jest taka zdeteminowana bycia na tapecie frrrr

  08.11.2022 15:14
 • ja (gość)

  Janachowska to dno i niech nie mówi że jak wybranek byłby na emeryturze 2000zl to by go chciała wiadomo, że nie. Celebrytki od 7 boleści a do roboty i sama zarób ale ty masz sponsora przecież....

  08.11.2022 15:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×