"Wychowane przez wilki". Roześmiany Marcus i gotowa do odlotu Matka. Zobacz, jak powstawał 1. sezon serialu Ridleya Scotta dla HBO

Jak powstawał serial "Wychowane przez wilki" HBO? Teraz możesz to sprawdzić! W galerii znajdziesz zdjęcia zza kulis kapitalnej produkcji Ridleya Scotta i Aarona Guzikowskiego, która dostała już zamówienie na 2. sezon!

Multimedia

Serial "Wychowane przez wilki" Ridleya Scotta i Aarona Guzikowskiego zjednał sobie rzeszę fanów i przebojem wdarł się na listę najlepszych seriali science fiction ostatnich lat. Wiadomo, że ambitna produkcja o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej planecie doczeka się 2. sezonu.

Serialowa historia rozpisana została na razie na pięć sezonów i wiele wskazuje na to, że to właśnie opowieść science fiction będzie kolejną perełką w bibliotece HBO na miarę wielkiej "Gry o tron".

Nowy serial HBO dłuży się niemiłosiernie, ale nadal chcemy go oglądać! Co będzie dalej?Zobacz więcej

Przed nami jeszcze finał 1. sezonu serialu "Wychowane przez wilki", który zaplanowano na 2 października. Zanim jednak przekonamy się, co wydarzy się w 10. odcinku, warto sprawdzić, co działo się za kulisami "Raised by Wolves".

W galerii znajdziesz zdjęcia z planu serialu "Wychowane przez wilki". Zobacz, jak powstawał 1. sezon serialu Ridleya Scotta i Aarona Guzikowskiego dla HBO.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×