„You Can Dance – Nowa Generacja 2”. Katarzyna Cichopek promienieje! Już dawno nie była tak szczęśliwa!

Na antenie TVP 2 oglądać możemy program „You Can Dance – Nowa Generacja 2”. W jego jury zasiada Katarzyna Cichopek, która na najnowszych zdjęciach z planu wprost olśniewa uśmiechem! Już dawno nie była tak szczęśliwa! Zobaczcie zdjęcia.

Multimedia

Katarzyna Cichopek promienieje! Już dawno nie była tak szczęśliwa!

Katarzyny Cichopek przedstawiać nie musimy. Od lat znajduje się w obsadzie „M jak miłość”, gdzie jako Kinga zachwyca widzów. Od jakiegoś czasu 40-latka współprowadzi także program „Pytanie na śniadanie”, a od niedawno możemy ją podziwiać w jury tanecznego show dla dzieci „You Can Dance – Nowa Generacja 2”.

Roksana Węgiel zbyt wyzwolona dla TVP? Zirytowana wokalistka komentuje doniesienia!Zobacz więcej

Od lat wiadomo, że Katarzyna Cichopek zna się na tańcu jak mało kto. W końcu sama przed laty wygrała „Taniec z gwiazdami”, gdzie partnerował jej Marcin Hakiel. Wówczas zakochali się w sobie, co zaowocowało dwójką dzieci i wieloletnim małżeństwem, które dzisiaj należy już do przeszłości.

Katarzyna Cichopek pokazała gołą stopę na antenie! Widzowie podziwiali gładką piętę gwiazdy TVPZobacz więcej

Na najnowszych zdjęciach z planu „You Can Dance – Nowa Generacja 2” widać, jak bardzo nowa rola podpasowała Katarzynie Cichopek. Gwiazda TVP czuje się tam jak ryba w wodzie! Wiecznie roześmiana, czerpie maksimum przyjemności ze swojej nowej pracy. Poza tym, trudno oderwać wzrok od Katarzyny Cichopek!

Zobaczcie, jak promiennie zaprezentowała się Katarzyna Cichopek!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Irena (gość)

  Czy wydawca programu nie powinien zwracać uwagę na ubranie prowadzących pań.Przecież jest to program dla dzieci a nie program dla dorosłych.Pani Cichopek Pani Herbuś albo mini ledwo tyłek przykryje,suknie których Góra przykrywa tylko biust ,albo Pani Ida jakieś wyzywające talerze na biuście.Przecież tam występują dzieci ,czy tak wyzywająco powinny się te panie ubierać.A tu słyszę że dzieci odwiedzą w internecie strony dla dorosłych.Przykład idzie z TV dla dzieci

  11.03.2023 12:57
 • Gosc (gość)

  Kobiata po przejściach na swoim koncie ma zdradę, kochanka, rozbicie małżeństwa, i dzieci przez kilka dni w ciągu miesiąca bo tak to są u babci albo Marcina. Taka kobietą nie powinna pracować z dziećmi. Nie jest dla nich ani wzorem ani przykładem.

  05.02.2023 13:04
 • Widz (gość)

  Bez wykształcenia tanecznego, bez ukończenia szkoły tanecznej nie powinna być jurorką, dzieci które ocenia potrafią więcej niż ona . Wstyd

  05.02.2023 13:01
 • aga (gość)

  wstyd, co te Kurzopki wyprawiają, kochankowie się pokazują, Pyza ma uśmiech okropny i te wystające zęby, co ta cichodajka wyprawia, podobno jest psychologiem, zajmij się kobieto dziećmi a nie afiszujesz się z kochankiem, ani urody ani talentu, niby aktoreczka, niby, koń by się uśmiał

  04.02.2023 11:56
 • Beata (gość)

  Nie wiem dlaczego ona w tv, ani aktorka, ani ładna , ani mądra , ale napewno sztuczna

  04.02.2023 08:15
 • Aris (gość)

  Pusta kobieta

  03.02.2023 20:50
 • krysia (gość)

  Obrzydliwa kobieta. !!! Przez 3 lata zradzała męża z tym kurzopkiem i teraz jest szczęśliwa. Ale Kaśka, karma wraca, więc się nie ciesz.

  03.02.2023 18:40
 • Tarot (gość)

  Nie nadaje się na jurorke sztuczny uśmiech i lans na sile

  03.02.2023 18:20
 • On (gość)

  Wstyd w miejscu pracy zrobić obo...

  03.02.2023 18:06
 • Lilo (gość)

  Zepsuta ta mala baba,dzieci muszą się wstydzić A zepsutą matkę

  03.02.2023 17:02
 • Bejbuszek (gość)

  Bejbe te 150cm.to twój styl.

  03.02.2023 15:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×