"You Can Dance - Nowa generacja". Była jurorka nie zostawia na Katarzynie Cichopek suchej nitki i ma żal do TVP. "Może to był problem"

Od kilku miesięcy kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabrała rozpędu. Aktorka jest angażowana do prowadzenia coraz to nowych programów i wydarzeń. Ostatnio sporo się mówi o tym, że ma być jedną z jurorek w nowym "You Can Dance". Głos w tej sprawie postanowiła zabrać odchodząca z programu Klaudia Antos, którą Cichopek miałaby zastąpić. Oceniła ona dość krytycznie kandydaturę aktorki. Oberwało się również TVP.

Multimedia

Kariera Katarzyny Cichopek nabiera rozpędu

Od kilku miesięcy Katarzyna Cichopek z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Aktorka jest angażowana do coraz to nowych projektów TVP. Niedawno można było ją oglądać jako jedną z prowadzących tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ponadto aktorka poprowadzi nowy program na TVP Kobieta. Coraz częściej pojawiają się również plotki na temat zaangażowania Katarzyny Cichopek jako jednej z jurorek w nowej edycji "You Can Dance - Nowa generacja".

Katarzyna Cichopek zostanie nową jurorką "You Can Dance"? "Kasia była idealną kandydatką"Zobacz więcej

Była jurorka nie zostawia na Katarzynie Cichopek suchej nitki i ma żal do TVP

Niedawno portal wirtualne media poinformował o tym, że z rolą jurorów w "You Can Dance" pożegnają się Misza Kostrzewski i Klaudia Antos. Ta ostatnia w niedawnej rozmowie z Pudelkiem dość krytycznie wyraziła się na temat Katarzyny Cichopek, która miałaby ją zastąpić w roli jurorki. Wyznała wprost, że nie ma przekonania co do kompetencji aktorki, jako gwiazdy programu tanecznego.

Ciężko mi powiedzieć, czy Kasia Cichopek jest dobrym wyborem. Nie znam jej ani prywatnie, ani osobiście. Nigdy nie miałam okazji jej poznać jako pedagoga od tańca, jako osoby, która ma kontakt z dzieciakami lub też pod względem typowej wiedzy tanecznej, co powinno być najważniejsze w tym programie - wyznała Klaudia Antos.

W tej samej rozmowie, była jurorka "You Can Dance" postanowiła skrytykować postawę TVP w stosunku do jej osoby.

Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. (...) To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić" - stwierdziła.

Zobacz galerię

Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacjiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×