"You Can Dance - Nowa generacja". Była jurorka nie zostawia na Katarzynie Cichopek suchej nitki i ma żal do TVP. "Może to był problem"

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Fot. Piętka Mieszko/AKPA | AKPA
Fot. Piętka Mieszko/AKPA | AKPA
Od kilku miesięcy kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabrała rozpędu. Aktorka jest angażowana do prowadzenia coraz to nowych programów i wydarzeń. Ostatnio sporo się mówi o tym, że ma być jedną z jurorek w nowym "You Can Dance". Głos w tej sprawie postanowiła zabrać odchodząca z programu Klaudia Antos, którą Cichopek miałaby zastąpić. Oceniła ona dość krytycznie kandydaturę aktorki. Oberwało się również TVP.

Kariera Katarzyny Cichopek nabiera rozpędu

Od kilku miesięcy Katarzyna Cichopek z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Aktorka jest angażowana do coraz to nowych projektów TVP. Niedawno można było ją oglądać jako jedną z prowadzących tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ponadto aktorka poprowadzi nowy program na TVP Kobieta. Coraz częściej pojawiają się również plotki na temat zaangażowania Katarzyny Cichopek jako jednej z jurorek w nowej edycji "You Can Dance - Nowa generacja".

Była jurorka nie zostawia na Katarzynie Cichopek suchej nitki i ma żal do TVP

Niedawno portal wirtualne media poinformował o tym, że z rolą jurorów w "You Can Dance" pożegnają się Misza Kostrzewski i Klaudia Antos. Ta ostatnia w niedawnej rozmowie z Pudelkiem dość krytycznie wyraziła się na temat Katarzyny Cichopek, która miałaby ją zastąpić w roli jurorki. Wyznała wprost, że nie ma przekonania co do kompetencji aktorki, jako gwiazdy programu tanecznego.

Ciężko mi powiedzieć, czy Kasia Cichopek jest dobrym wyborem. Nie znam jej ani prywatnie, ani osobiście. Nigdy nie miałam okazji jej poznać jako pedagoga od tańca, jako osoby, która ma kontakt z dzieciakami lub też pod względem typowej wiedzy tanecznej, co powinno być najważniejsze w tym programie - wyznała Klaudia Antos.

W tej samej rozmowie, była jurorka "You Can Dance" postanowiła skrytykować postawę TVP w stosunku do jej osoby.

Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. (...) To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić" - stwierdziła.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn