you can dance

"You Can Dance – Nowa Generacja 2". Katarzyna Cichopek zachwyca na planie programu TVP! Odważny dekolt Edyty Herbuś

Za nami prasowy dzień na planie programu "You Can Dance – Nowa Generacja 2". Dziennikarze i fotoreporterzy mieli okazję przyjrzeć się pracy nowego jury "You Can Dance - Nowa generacja", jednak uwagę wszystkich skradła Katarzyna Cichopek, która wyglądała olśniewająco! Trudno było nie zwrócić uwagi również na Edytę Herbuś i jej dość odważny dekolt.

28.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

"You Can Dance - Nowa generacja". Znany jest już pełny skład jury! Katarzyna Cichopek potwierdziła plotki o jej występie w programie

Ostatnimi czasy spekulowano o tym, jak będzie wyglądał skład jury w najnowszej edycji programu "You Can Dance - Nowa generacja". Wówczas z występem w słynnym tanecznym show łączono m.in. Katarzynę Cichopek, jednak nie było do końca pewne, w jakiej roli miałaby się pojawić w programie. Teraz aktorka postanowiła potwierdzić medialne doniesienia na temat jej udziału w "You Can Dance". Znany jest już pełny skład jury!

13.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

Natalia Madejczyk nie żyje. Kiedy pogrzeb tancerki? Rodzina wystosowała prośbę do żałobników: "Pragnęłaby, abyśmy pożegnali ją w radosnych kolorach"

Natalia Madejczyk była jedną z najjaśniejszych gwiazd programu "You Can Dance – Po prostu tańcz". Jej śmierć wstrząsnęła widzami oraz całym środowiskiem tanecznym w Polsce. Kiedy pogrzeb utalentowanej tancerki? Rodzina Natalii Madejczyk przekazała wszystkie informacje. Bliscy zmarłej wystosowali także nietypową prośbę do żałobników. O co chodzi?

11.07.2022You Can Dance

"You Can Dance - Nowa generacja". Katarzyna Cichopek nie będzie jurorką w programie? Miała ją wygryźć Ida Nowakowska

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się spekulacje na temat udziału Katarzyny Cichopek w najnowszej edycji "You Can Dance - Nowa generacja". Słynna aktorka miała być przymierzana do roli jednej z jurorek programu. Jednak według najnowszych doniesień, to Ida Nowakowska ma oceniać występy tancerzy. Czy to oznacza koniec Katarzyny Cichopek w "You Can Dance"?

30.06.2022You Can Dance - Nowa Generacja

"You Can Dance - Nowa generacja". Była jurorka nie zostawia na Katarzynie Cichopek suchej nitki i ma żal do TVP. "Może to był problem"

Od kilku miesięcy kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabrała rozpędu. Aktorka jest angażowana do prowadzenia coraz to nowych programów i wydarzeń. Ostatnio sporo się mówi o tym, że ma być jedną z jurorek w nowym "You Can Dance". Głos w tej sprawie postanowiła zabrać odchodząca z programu Klaudia Antos, którą Cichopek miałaby zastąpić. Oceniła ona dość krytycznie kandydaturę aktorki. Oberwało się również TVP.

29.06.2022You Can Dance - Nowa Generacja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×