"You"/"Ty" Michaela McManus. Zagrała obsesję stalkera. Widzowie "Pamiętników wampirów" dobrze ją znają!

Jesteście świeżo po seansie nowego sezonu serialu "Ty" i aktorka wcielająca się w rolę Natalie wydała się Wam dziwnie znajoma? Słusznie! Prawdopodobnie widzieliście ją wcześniej w innym niezwykle popularnym serialu.

Multimedia

Natalie z "Ty" w "Pamiętnikach wampirów"

Kilka dni temu na Netfliksie pojawiły się nowe odcinki serialu "Ty". Ważną rolę w wydarzeniach 3. sezonu odegrała postać Natalie Engler (grana przez Michaelę McManus). Natalie jest sąsiadką rodziny Joego i przedmiotem rosnącej fascynacji głównego bohatera. Mąż Natalie jest bardzo wpływowym człowiekiem, a codzienność małżeństwa pełna jest sukcesów zawodowych i towarzyskich. Joe postanawia przyjrzeć się bliżej ich na pozór idealnemu życiu.

Squid Game w prawdziwym życiu. Korea Południowa zorganizowała zawody na wzór serialu NetflixaZobacz więcej

Jest spora szansa, że kobieta wydała Wam się dziwnie znajoma... Mieliście dobre przeczucie - Michaela McManus wcielała się również w rolę Jules w "Pamiętnikach Wampirów"! Jeśli jeszcze nie widzieliście tego kultowego serialu, a planujecie to nadrobić, to uważajcie na spoilery w dalszej części tekstu.

3. sezon najsłabszy? Nowe odcinki nie sprostały wymaganiom widzów!Zobacz więcej

Jules była wilkołakiem oraz przyjaciółką Masona Lockwooda. Pojawiła się w 2. sezonie "Pamiętników wampirów". Do jej mocy należały, tak jak w przypadku innych wilkołaków, między innymi: szybka regeneracja, nadludzka szybkość, ogromna siła, zręczność czy wytrzymałość. Do jej śmierci mogły doprowadzić dekapitacja, wyrwanie serca lub czary. Jules została zabita przez Klausa podczas rytuału słońca i księżyca.

Uwielbiany serial nie jest taki świetny, jak niektórzy uważają. Lista wad nie ma końca!Zobacz więcej

Oczywiście Jules i Natalie to nie jedyne role, w jakich można oglądać Michaelę McManus. Aktorka wcieliła się również w postać Sarah Campbell w serialu "The Village". Produkcja opowiada o losach grupy osób pochodzących z różnych warstw społecznych, które łączy jedno: wszyscy mieszkają w tym samym budynku w Nowym Jorku. Z czasem widzimy jak z zupełnie obcych ludzi stają się sobie bardzo bliscy.

"Hiacynt". Film o zabójcy gejów miał szansę być hitem. Co poszło nie tak w nowym polskim filmie Netflix?Zobacz więcej

Aktorka urodziła się w 1983 roku. Zanim przeniosła się do Los Angeles, aby rozwijać swoją karierę, zdobyła aktorskie wykształcenie w Nowym Jorku. Prywatnie Michaela McManus jest związana z Mikiem Danielsem. Para pobrała się w 2011 roku, a mąż aktorki jest pisarzem i producentem. Para doczekała się trójki dzieci, z których najmłodsze ma zaledwie 5 miesięcy.

Co sądzicie o tym, jak został poprowadzony wątek Natalie?

Zobacz galerię

Serial "Ty" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×