Zaczynała w serialu "Barwy szczęścia" jako nastolatka. Izabela Zwierzyńska dziś wygląda zupełnie inaczej! Zobaczcie, jak się zmieniła

Fani serialu "Barwy szczęścia" doskonale ją znają. Izabela Zwierzyńska to aktorka, którą była związana z serialem TVP aż przez 15 lat! Grała w nim od pierwszego odcinka, gdy wówczas miała zaledwie 16 lat! Teraz Izabela Zwierzyńska postanowiła definitywnie pożegnać się z produkcją, a my przyglądamy się temu, jaką transformację przeszła była już gwiazda "Barw szczęścia"!

Multimedia

Izabela Zwierzyńska grała w "Barwach szczęścia" przez 15 lat! Zobaczcie, jak się zmieniła!

"Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Gdy produkcja miała swoją premierę w 2007 roku, to niewielu wierzyło, że nowy serial osiągnie popularność zbliżoną do kultowego już wtedy "M jak miłość". A jednak!

Wiesława Judek pokazała jak mieszka. Z Włoch przeniosła się do BiałegostokuZobacz więcej

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie "Barwy szczęścia" bez niektórych, już wręcz ikonicznych, postaci. Aczkolwiek nic nie trwa wiecznie i trzeba zaakceptować, że aktorzy chcą iść dalej. Jedną z czołowych postaci "Barw szczęścia", pojawiającą się w serialu od pierwszego (!) odcinka, była Iwonka Pyrka, córka Marii i Romana, w którą wcielała się Izabela Zwierzyńska. Gdy przyjmowała tę rolę, miała zaledwie 16 lat i zapewne nawet nie sądziła, że zostanie profesjonalną aktorką! Teraz, po 15 latach z "Barwami szczęścia", Zwierzyńska postanowiła definitywnie rozstać się z produkcją! W jej instagramowym wpisie czytamy:

The end of an era… 🎬 Kochani! Dziś zobaczycie ostatni odcinek @barwyszczescia.official z moim udziałem. Dziękuję za cudowne 15!!! lat, wspaniałych ludzi, którzy zmienili moje życie. Cieszę się się, że już nie jestem ruda 🤪 i że wygladam nieco inaczej, ale dobrze powspominać ;) cudny czas! Zaczynałam mając 16 lat. Wow! Przygoda życia i pewien etap się kończy- ahoj! Czas ruszać dalej. Zapraszam Was dziś przed Tv i dziękuję, że dzieliście ze mną losy Iwony Pyrki 🙏🏻 🎞🎞🎞🎞🎦🙃📽 #15years #bye #barwyszczescia #iwonapyrka #koniec #endofanera #theend #pozegnanie #ostatniodcinek

Piotr oświadczył się Annie? Fani spekulują, czy znali się wcześniej!Zobacz więcej

Izabela Zwierzyńska urodziła się 20 grudnia 1989 roku w Warszawie. Zanim zdecydowała się zostać profesjonalną aktorką, ukończyła w psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Następnie, w 2018 roku, ukończyła aktorstwo w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Swoją karierę zaczęła jako nastolatka; miała zaledwie 16 lat, gdy znalazła się na planie "Barw szczęścia". Warto dodać, że w ostatnich latach Izabela Zwierzyńska dokształcała się aktorsko w Wielkiej Brytanii, gdzie w Londynie studiowała w RADA (Royal Academy of Dramatic Art).

Poza "Barwami szczęścia", Izabela Zwierzyńska zagrała również w takich serialach jak m.in. "Ja to mam szczęście!" (2012), "Klan" (2015), "Komisarz Alex" (2019), "O mnie się nie martw" (2020), "Kowalscy kontra Kowalscy" (2021), a obecnie można ją podziwiać w obsadzie "Przyjaciółek".

Dorota i Grzegorz byli kochani przez widzów, ale ich związek się rozpadł. Jak teraz wygląda piękna blondynka?Zobacz więcej

W 2013 roku Izabela Zwierzyńska wyszła za mąż za Stanisława Gliniewicza. W 2017 roku para doczekała się synka, Franciszka. Niestety, pod koniec 2020 roku okazało się, że małżeństwo nie przetrwało, a oboje układają sobie życie z nowymi partnerami.

ZOBACZCIE, JAK ZMIENIENIŁA SIĘ IZABELA ZWIERZYŃSKA!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • D k (gość)

Kocham serial barwy szczescia wspaniali aktorzy aktorki dzieci nie lubię zdrad ale taka rola radości smutku zdrad od początku to oglądam pokochali to ludzie ja też co chwilę się dzieje jest śmiesznie kocham aktorki i aktorzy lubię bardzo mi się podobają aktorki jest dużo ludzi kocham ten film wkręciło mnie totalnie i pozdrawiam aktorki i aktorzy z filmuw

11.05.2022 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.