"Zakazany owoc" odcinek 5. Alihan doprowadza współpracownika do zapaści! Yildiz chce odejść z pracy?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zakazany owoc". Oto streszczenie 5. odcinka nowej tureckiej telenoweli. Yildiz nieźle sobie pogrywa. Sugeruje Halitowi, że odejdzie z pracy. Alihan awansuje Zeynep, a następnie doprowadza współpracownika do zapaści! Co się wydarzy?

Multimedia

"Zakazany owoc" odcinek 5. w poniedziałek, 4.07.2022, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Yildiz w 5. odcinku serialu "Zakazany owoc" prowadzi z Halitem grę, pozorując odejście z pracy. Alihan daje Zeynep awans. Halit zleca Sytky'emu inwigilację Ender. Alihan surowością doprowadza jednego ze współpracowników do zapaści.

NOWE ZDJĘCIA Z SERIALU "ZAKAZANY OWOC" ZNAJDZIESZ W GALERII

Zobacz galerię

Plejada przystojnych aktorów i pięknych aktorek w obsadzie nowej tureckiej telenoweli. Poznajcie ich!Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpił "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Eda Ece to jedna z najpiękniejszych tureckich aktorek! Jaka jest prywatnie? Sprawdziliśmy!Zobacz więcej

"ZAKAZANY OWOC" - O CZYM JEST TURECKI SERIAL?

Yildiz i Zeynep to dwie siostry mieszkające razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Pewnego razu poznaje Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że mąż ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie... Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×