"Zakazany owoc". Sevda Erginci gra Zeynep w nowej tureckiej telenoweli. Jaka jest prywatnie? Co wiemy o tureckiej piękności?

Na antenie Telewizji Polskiej zadebiutował nowy turecki serial - "Zakazany owoc". Jedną z głównych ról gra w nim Sevda Erginci, piękna turecka aktorka. Wciela się w jedną z sióstr - tą skromniejszą i bardziej nieśmiałą. Jaka jest prywatnie? Co o niej wiemy?

Multimedia

"Zakazany owoc". Sevda Erginci w nowej tureckiej telenoweli

Pod koniec czerwca na antenie TVP zadebiutował nowy turecki serial. "Zakazany owoc". Produkcja zastąpiła "Miłość i przeznaczenie", którego ostatni odcinek został wyemitowany w piątek 24 czerwca 2022 roku. "Zakazany owoc" to opowieść o dwóch siostrach z biednej dzielnicy Stambułu, które pragną lepszego życia. Emisja serialu "Yasak Elma" rozpoczęła się we wtorek, 28 czerwca o godz. 17:15 w TVP2.

W jednej z głównych ról w serialu "Zakazany owoc" obsadzono turecką piękność, aktorkę Sevda Erginci, która wciela się w postać Zeynep. Co o niej wiemy?

"Zakazany owoc" zastąpi "Miłość i przeznaczenie"! Co wiemy o "Yasak Elma"?Zobacz więcej

Sevda Erginci - turecka gwiazda o egzotycznym pochodzeniu

Turecka piękność urodziła 3 października 1993 roku w Stambule w Turcji. Jej ojciec pochodzi z Mardin (Turcja), a jej matka - z Macedonii. "Zakazany owoc" to nie pierwsza produkcja, w której występuje. Erginci swoją przygodę z kamerą zaczęła już w wieku 15 lat, występując w "Paki ve Sevgi Çiçekleri" na potrzeby Semaver Company. Pobierała również lekcje aktorstwa w Kenter Theatre. Przełomowym dla niej był rok 2012, kiedy to trafiła do obsady "Koyu Kırmızı", gdzie grała u boku Özgü Namal i Ozan Güven. W tym samym roku wystąpiła także w historycznym serialu "Veda".

W kolejnych latach jej kariera nabierała rozpędu. W latach 2013-2014 kreowała postać Ayşe w "Karagül", a w 2015 r. debiutowała na wielkim ekranie w produkcji "Uzaklarda Arama". Jednak uwagę producentów zwróciła na siebie dopiero występami w "Hayat Bazen Tatlıdır" i "Ver Elini Aşk". Wtedy to dostała angaż do "Zakazanego owocu", w którym gra jedną z pierwszoplanowych ról. Jednym z jej ostatnich projektów jest rola w serialu historycznym "Uyanış: Büyük Selçuklu".

Tak zapowiada się nowy turecki serial TVP. Publikujemy mnóstwo zdjęć Zobacz więcej

Zakazany owoc - o czym jest nowy serial?

Miejsce serialu "Miłość i przeznaczenie" zajmie inna produkcja - "Zakazany owoc". Już po pierwszym odcinku wiadomo, że nudy nie będzie! Będzie luksusowo, bogato, intrygująco... Ale do rzeczy! O czym opowiada nowa na polskim rynku turecka produkcja?

Fabuła serialu skupia się na dwóch siostrach - Yilidz i Zeynep. Dziewczyny mieszkają razem w ubogiej dzielnicy Stambułu i różnią się niczym ogień i woda. Yildiz to ta siostra, która marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Zeynep ma zgoła odmienne plany i marzenia - cieszy się z prostych, małych rzeczy.

Życie obu dziewcząt wywraca się do góry nogami, gdy na ich drodze stają ludzie majętni i przystojni biznesmeni. Turecka telenowela zaczyna się od momentu, w którym Yilidz poznaje Ender Argun - kobietę z wyższych sfer, która zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie. Dziewczyna ma uwieść męża swojej pracodawczyni, kobieciarza ze złą reputacją. Kobieta chce mieć dowód, że mąż ją zdradza - w ten sposób uchroni swój majątek przy rozwodzie... Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

Eda Ece to jedna z najpiękniejszych tureckich aktorek! Jaka jest prywatnie? Sprawdziliśmy!Zobacz więcej

Zakazany owoc - obsada

W obsadzie nowej tureckiej telenoweli "Zakazany owoc" zobaczymy: Eda Ece jako Yildiz Yilmaz, Sevda Erginci jako Zeynep Yilmaz, Şevval Sam jako Ender Argun, Talat Bulut jako Halit Argun, Onur Tuna jako Alihan Tasdemir, Kivanç Kasabali jako Sinan, Barış Aytaç jako Caner Çelebi, Sinan Eroglu jako Hakan Kurtulus, İlber Uygar Kaboğlu w roli Erima Arguna, İrem Kahyaoğlu jako Sengül Dogan, Tugçe Koçak jako Lal Uzun, Şafak Pekdemir jako Zehra Argun, Nilgün Türksever jako Zerrin Tasdemir, Ayşegül Çınar jako Lila Argun oraz Emre Kerem Ketenci jako Canner i Mehmet Pamukcu w roli Sitki.

Zakazany owoc - kiedy premiera w TV?

Premierowy odcinek 1. serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 czerwca 2022 r. na antenie TVP 2. Emisja jest zaplanowana na godz. 17:15. Serial liczy łącznie pięć sezonów, na co składa się 146 odcinków.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z nowego serialu - "Zakazany owoc"! Zapowiada się ciekawie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

    bardzo ładna dziewczyna ale wolę rolę yldys

    03.10.2022 13:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×