"Zakazany owoc". Zehra na co dzień wygląda zupełnie inaczej niż w serialu! Co wiemy o tureckiej aktorce Şafak Pekdemir?

"Zakazany owoc" to jeden z najwyżej ocenianych seriali w Turcji. Aktualnie telenowela jest emitowana także w Polsce, gdzie zdobyła pokaźne grono fanów. W obsadzie produkcji znalazła się wcielająca się w rolę Zehry aktorka Şafak Pekdemir. Co o niej wiemy? Czym dzieli się z fanami w sieci? Oto prywatna odsłona serialowej Zehry.

Multimedia

Zehra z telenoweli "Zakazany owoc"

Fani telenoweli "Zakazany owoc" z pewnością kojarzą Zehrę, czyli córkę Talita. Ojciec wyrzuca kobietę z domu, gdy ta wychodzi za Sinana. Wcześniej kobieta wpada w duże kłopoty finansowe, a do jej domu przychodzi komornik.

W rolę Zehry z "Zakazanego owocu" wciela się aktorka Şafak Pekdemir. Urodzona 19 czerwca 1988 roku w Stambule w Turcji kobieta jest absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Beykent. Początek jej aktorskiej kariery to serial "Türk Malı" z 2010 roku, w którym to także zagrała dziewczynę o imieniu Zehra. Już rok później zagrała w dwóch kolejnych tureckich serialach, po których regularnie otrzymywała kolejne propozycje. W 2018 roku dostała główną rolę w filmie "Deniz ve Güneş". Łącznie aktorka ma na koncie kilkanaście ról w tureckich filmach i serialach.

Wielki powrót Hülyi, zemsta i bajki o poronieniu. Będzie się działo!Zobacz więcej

Polscy widzowie najbardziej kojarzą ją jako İclal Kozan z telenoweli "Tylko z tobą". Şafak Pekdemir przez rok była żoną tureckiego polityka Buraka Mengu. Para miała się rozstać w 2018 roku.

Aktorka w realnym życiu wygląda zupełnie inaczej niż grana przez nią bohaterka. Kobieta chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z fanami. Na Instagramie obserwuje ją już blisko 550 tysięcy fanów!

Zobacz prywatne zdjęcia Şafak Pekdemir!

Zobacz galerię

O czym jest "Zakazany owoc"?

Serial opowiada o dwóch siostrach: Yilidz i Zeynep. Obie pochodzą z biednej dzielnicy Stambułu, jednak bardzo się od siebie różnią. Pierwsza z sióstr marzy o bogatym życiu i wierzy, że niebawem jej życie całkowicie się odmieni. Zeynep natomiast jest skromną dziewczyną, która cieszy się z wszystkiego, co ją w życiu spotyka. Obie dziewczyny w pewnym momencie swojego życia spotykają bogatych ludzi i przystojnych biznesmenów. Kiedy YYildiz zostaje zatrudniona jako kelnerka u kobiety z wyższych sfer, otrzymuje jeszcze jedno zadanie: ma uwieść męża kobiety, która dała jej pracę...

Serial liczy łącznie pięć sezonów, mających łącznie 146 odcinków.

"Zakazany owoc jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17.15 na antenie TVP2

Zanim został aktorem, grał w koszykówkę. Pracował również w klubach nocnych!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×