"Zakochani po uszy". Instagram całym światem Sylwii? Jak w mediach społecznościowych radzą sobie aktorzy?

W serialu "Zakochani po uszy" sporą rolę odgrywają media społecznościowe. Na końcu zawsze widzimy bohaterów, którzy nagrywają krótkie filmiki, nadające się do tego, aby "wrzucić" je do sieci. A jak z internetem radzą sobie aktorzy z serialu?

Multimedia

"Zakochani po uszy" od poniedziałku do piątku o godz. 18:30 w TVN oraz o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Serial "Zakochani po uszy" to historia wakacyjnej miłości, która została przerwana. Gdy Asia (Katarzyna Grabowska) i Piotr (Michał Meyer) spotykają się przypadkiem po latach czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Piotr od liceum spotyka się jednak z Sylwią (Kamila Kamińska), która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia.

Obsada promuje nowy serial TVN7. Kamińska, Grabowska i Meyer w miłosnym trójkącie!Zobacz więcej

Oprócz obyczajowej historii, w serialu mamy też sporo humoru i nawiązań do social mediów, w tym przede wszystkim do Instagrama. Bohaterka grana przez Kamilę Kamińską, Sylwia Witos, ma nawet prawdziwy instagramowy profil - @beautymalist!

- "Zakochani po uszy" to nowy, świeży format. Dlatego duży nacisk kładziemy na stworzenie nowoczesnej rzeczywistości, w której odnajdą się zarówno starsi jak i młodsi widzowie. Nasi bohaterowie są np. aktywnymi użytkownikami social mediów, a na końcu każdego odcinka pojawią się sekwencje InstaStories nakręcone przez różnych bohaterów serialu – wskazuje Krystyna Lasoń, producent serialu.

Zapytaliśmy aktorów z "Zakochanych po uszy", jak w prawdziwym życiu radzą sobie z social mediami. Czy Instagram to dla nich ważny element życia? Sprawdźcie, co powiedzieli!

"Zakochani po uszy", "BrzydUla" czy "Singielka"? Która z telenowel TVN jest nalepsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×