"Zakochani po uszy". Kamila Kamińska w szpitalu! "Pozdrawiam ze szpitalnej pooperacyjnej kwarantanny"

Kamila Kamińska w szpitalu! Aktorka, znana m.in. z seriali "Zakochani po uszy" i "Barwy szczęścia" poinformowała o "szpitalnej kwarantannie" na swoim profilu w mediach społecznościowych. Co jej dolega? Czy to ma związek z koronawirusem?

Multimedia

Kamila Kamińska w szpitalu

Widzowie znają Kamilę Kamińską z takich seriali jak m.in. "Diagnoza", "Barwy szczęścia" i "Zakochani po uszy". Aktorka zaniepokoiła swoich fanów, publikując zdjęcie prosto ze szpitalnego łóżka. Dołączyła do niego długi komentarz, wyjaśniający, dlaczego znalazła się w jednym z warszawskich szpitali.

Żona Artura Boruca ma wszystkie objawy koronawirusa!Zobacz więcej

Kamińska od razu podkreśliła, że jej pobyt w szpitalu nie ma związku z szerzącym się w Polsce i na świecie koronawirusem. Dodała jednak także, że pamięta o częstym myciu rąk i używaniu żeli antybakteryjnych.

Dobra. Okazuje sie jednak, że pandemia to nie przelewki. Trochę prawdy obok wirtualnej mielonki. W szpitalu leżę od 8 marca.. spokojnie to nie koronawirus! 😂 Ręce myjemy tu tak często, że aż robią mi się pomarszczone opuszki, a żel antybakteryjny idzie w ruch przy każdej możliwej okazji, telefon czyszczę też.

Okazuje się, że serialowa Sylwia z "Zakochanych po uszy" musiała przejść operację wyrostka. Ze względu na ogólną sytuację, musi jednak leżeć w izolacji od osób z zewnątrz. Nikt nie może jej odwiedzać.

Jestem po operacji wyrostka. Wszystko dobrze, dziękuję. Leżenie, rekonwalescencja, czas analogowy tylko dla siebie i dla wspaniałych koleżanek emerytek z sali. Zakaz odwiedzin. Kto by pomyślał, że jak już mija ból to ta sytuacja może przynieść zwyczajnie prawdziwy Odpoczynek. Zawsze byłam zwolenniczką aktywności, a dziś doceniam zwykłe leżenie. Zobaczymy, co przyniosą następne dwa tygodnie - czy jesteście gotowi na Odpoczynek w domu??? Na dobrowolną autoeliminację z życia towarzyskiego? Na dyscyplinę, spotkanie z samym sobą i najbliższymi? Czujność na siebie na wzajem, ale bez nadmiernego strachu? Zaczynam myśleć, że to wyzwanie może nas zmienić. Zmienić coś w nas. Zmusza do Zatrzymania się. Życzę Wam Zdrowia i pięknych owoców tego czasu. PS W szpitalu włączył się alarm „Proszę natychmiastowo, spokojnie opuścić budynek” alarm okazał się być tylko zwyczajową papierosowo-zachniankową fałszywką. Co mnie uderzyło? - spokojnie. Bo jak wszyscy wiemy, tylko czasem zapominamy, tylko SPOKÓJ może nas URATOWAĆ.

Dołączamy się do apelu Kamili Kamińskiej o spokój, a aktorce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Tom Hanks zarażony koronawirusem! Poinformował o pozytywnym wyniku testu. Zostaje pod obserwacją w AustraliiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×