"Zakochani po uszy" odcinek 252. Sylwia dowiaduje się, że strażniczki ukrywają jej listy! Wpada w szał i wywołuje bunt więźniarek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 252. odcinek serialu "Zakochani po uszy". Sylwia dowiaduje się, że strażniczki ukrywają jej listy! Wpada w szał i wywołuje bunt więźniarek! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 252. odcinku "Zakochanych po uszy"!

Multimedia

"Zakochani po uszy" odcinek 252. w środę, 2.12.2020 o godz. 19:30 w TVN7! - sprawdź program tv

W 252. odcinku serialu "Zakochani po uszy" Hania zostaje wezwana do ośrodka opiekuńczego z powodu Helenki. Dziewczyna bardzo przeżywa to, że przyłapała Bartka z Tamarą. Hania musi wyjaśnić młodszej siostrze, jak jest naprawdę. Niestety ich rozmowę słyszy dyrektorka ośrodka…

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Zakochani po uszy" w ofercie player+

Tymczasem Wiki stara się sprostać oczekiwaniom męża. Jednak Marcin czuje, że Wiki, która gotuje, sprząta i urządza kolacje dla jego rodziców to nie jest prawdziwa Wiki. Asia przekonuje go, żeby docenił starania zony.

Laura uniemożliwiła Malwinie wyjazd z Tomkiem do Paryża! Bartek i Tamara wylądowali razem w łóżku!Zobacz więcej

Jednocześnie Sylwia dowiaduje się od innych więźniarek, że strażniczki nie przekazują im całej korespondencji. Sylwia, która czeka na list od Michała, wpada w szał i wywołuje bunt więźniarek. Staje na czele strajku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×