"Zapukaj do moich drzwi". Hande Erçel na okładce magazynu Marie Claire. Te zdjęcia robią furorę! Fani zasypali jej profil komplementami

Hande Erçel to jedna z największych gwiazd w tureckim show-biznesie. Piękna aktorka, którą polscy widzowie znają doskonale z roli Edy Yıldız w serialu "Zapukaj do moich drzwi", odnosi niemalże same sukcesy, a filmy i seriale z jej udziałem biją rekordy popularności. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych

Multimedia

Hande Erçel na okładce Marie Claire

Hande Erçel to jedna z największych gwiazd w tureckim show-biznesie. Piękna aktorka, którą polscy widzowie znają doskonale z serialu "Zapukaj do moich drzwi" zgromadziła na całym świecie liczne grono fanów. Piękną Turczynkę w mediach społecznościowych tylko na Instagramie śledzi przeszło 29 mln osób. Choć od czasu występu w telenoweli "Sen Çal Kapımı" (oryginalny tytuł produkcji - przyp. red.) nie pojawiła się w żadnym obrazie, nie oznacza to, że próżnuje. Sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą w sieci, publikując kadry z życia prywatnego i zawodowego.

Hande Erçel wyróżniona w Turcji. Aktorka odebrała nagrodę, a jej siostra nie mogła powstrzymać łez!Zobacz więcej

Jej ostatnie zdjęcia, którymi podzieliła się z fanami, wprawiły jej milionową publikę w zdumienie nad urodą młodej aktorki. Wystąpiła ona bowiem w sesji dla magazynu "Marie Claire", a efektami pochwaliła się w sieci. Czarno-białe kadry, a także kolorowe ujęcia, wywołały lawinę zachwytu ze strony jej obserwatorów!

Hande Erçel - co wiemy o aktorce

Hande Erçel ma 28 lat i jest jedną najbardziej rozchwytywanych tureckich gwiazd na świecie. Aktorka znana z seriali "Czarna perła", "Miłosne potyczki" czy "Sen Çal Kapımı", nawiązała ostatnio współpracę z Disney+, platformą streamingową, która już niebawem zadebiutuje w Turcji. Popularna aktorka ma wystąpić obok takich gwiazd jak Can Yaman i Demet Özdemir.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×