Zbigniew Boniek ma we Włoszech luksusowe mieszkanie! Tak mieszka prezes PZPN

Zbigniew Boniek to żywa legenda i ikona piłki nożnej. Zasłużony piłkarz i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej od wielu lat mieszka we Włoszech, gdzie w Rzymie ma luksusowe mieszkanie. Zobaczcie, jak mieszka Zbigniew Boniek!

Multimedia

JAK MIESZKA ZBIGNIEW BONIEK?

Zbigniew Boniek to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Jeden z najsłynniejszych i najbardziej zasłużonych polskich piłkarzy od kilku kadencji jest prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej i często jest obecny w mediach. Ostatnio też Zbigniew Boniek został wiceprezydentem UEFA.

Urodzony w Bydgoszczy piłkarz swoją profesjonalną karierę rozpoczynał w drużynie Zawiszy Bydgoszcz. W 1975 roku trafił do łódzkiego Widzewa, z którym dwukrotnie zdobył Mistrzostwo Polski. Z łódzką ekipą był związany do 1982 roku, gdy otrzymał propozycję gry dla turyńskiego Juventusu. Z włoską drużyną zdobył Puchar Europy, po czym podpisał kontrakt z drużyną AS Roma i w 1988 roku w Rzymie zakończył swoją piłkarską karierę.

Gwiazdor serialu TVP na uroczych zdjęciach z gwiazdą serialu TVN! Przyćmili wszystkich!Zobacz więcej

Zbigniew Boniek tak pokochał Rzym, że mieszka w tym mieście do dzisiaj. Jak przyznał w jednym z wywiadów, w Rzymie ma ok. 200 metrowe mieszkanie, w którym znajdują się salon, cztery sypialnie, dwie łazienki, a także... osobne mieszkanko, będące częścią głównego mieszkania. Więcej możecie o tym przeczytać TUTAJ.

Prezes PZPN jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie komentuje nie tylko piłkarskie tematy. Publikuje także zdjęcia ze swojego włoskiego domu i widać, że jest urządzony z niezwykłym smakiem oraz klasą! Jest elegancko i dostojnie. Takie mieszkanie robi wrażenie! Zresztą zobaczcie sami!

Źródło: TVN24/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×