Zdrowotne problemy gwiazdora disco polo! Marcin Miller opublikował nagranie!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
fot. Krystian Dobuszyński / Polska Press
fot. Krystian Dobuszyński / Polska Press
Marcin Miller to postać, której raczej przedstawiać nie trzeba. Wokalista i lider zespołu Boys od lat jest jednym z największych gwiazdorów muzyki disco polo, który sprawił, że Polacy pokochali tę muzykę. Teraz Marcin Miller zmaga się ze zdrowotnymi problemami.

Zdrowotne problemy gwiazdora disco polo! Marcin Miller opublikował nagranie!

Marcin Miller jest chory. Fani zespoły Boys mocno zaniepokoili się, gdy w ostatnich dniach okazało się, że formacja musi odwołać swoje koncerty. Wszystko przez chorobę Marcina Millera, która sprawia, że artysta traci głos!

Marcin Miller ujawnił, że od zeszłego czwartku walczy z anginą. Niektórzy zarzucali mu kłamstwo, wiec lider Boysów postanowił opublikować... nagranie z kolejki do przychodni!

Chodzi mi o to, że dzisiaj mamy czwartek, a ja od piątku choruję na anginę. Ktoś tam napisał "to zwykła angina". Spoko. Nie wiem, czy są jakieś nadzwyczajne anginy. Na razie jest źle. Tracę już głos, ale zawsze się uśmiecham, ponieważ mam wysoki próg wytrzymałości bólu, chociaż patrząc na kobiety, one i tak facetów przewyższają. A filmik nagrywam tylko po to, aby móc linkować wszystkim, którzy zarzucają mi kłamstwo - wyznał Marcin Miller.

Na szczęście Marcin Miller może liczyć na wsparcie fanów! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Potrzebny tlen, zciągnij maskę. Proste.

Zdrówka

Zdrówka idolku ❤️

Dużo zdrówka Panie Marcinie,witaminki ,łóżeczko i będzie dobrze. Pozdrawiam cieplutko ????❤❤❤

Zdrówka Panie Marcinie wiem co to angina współczuję ❤️❤️????ale będzie wszystko dobrze

❤️szybkiego powrotu do zdrowka????

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn