Pamiętacie, jak kiedyś wyglądała Danuta Martyniuk? Ukochana króla disco polo przez lata zmieniła się nie do poznania!

Karol Gawryś
Karol Gawryś
screen TVP 2 "Pytanie na śniadanie" | Piętka Mieszko/AKPA
Zenon i Danuta Martyniuk są szczęśliwym małżeństwem od przeszło trzech dekad. Od pewnego czasu media hucznie się rozpisują o niesamowitej metamorfozie, jaką w ostatnich miesiącach przeszła żona króla disco polo. Jak wyglądała kiedyś ukochana jednego z najpopularniejszych muzyków w Polsce? Sprawdźcie!

Historia miłości Zenona i Danuty Martyniuków

Zenon Martyniuk jest jednym z najpopularniejszym muzyków w naszym kraju i przez wielu nazywany królem muzyki disco polo. Początki jego kariery sięgają jeszcze 1989 roku, kiedy to założył słynny zespół „Akcent”. W tym samym roku muzyk poślubił miłość swojego życia - Danutę Rolecką. Uroczystość zaślubin miała miejsce 4 lutego 1989 w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Od tego czasu Martyniukowie tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Owocem ich miłości jest urodzony w 1989 roku syn Daniel. Obecnie Zenon i Danuta Martyniukowie zamieszkują w Grabówce leżącej nieopodal Białegostoku.

Kolejna metamorfoza Danuty Martyniuk

Zenon Martyniuk nie kryje się z miłością do swojej żony i chętnie pokazuje się z nią razem w mediach. Widzowie mieli okazję poznać kobietę bliżej kilka lat temu podczas reportaży w „Pytaniu na śniadanie”.

Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać małżeństwo Martyniuków podczas Gali Osobowości i Sukcesy 2022. Wówczas żona gwiazdy estrady zachwyciła wszystkich swoją metamorfozą i od tego momentu nie milkną echa komplementów kierowanych w stronę Danuty Martyniuk. Ostatnio żona Zenka Martyniuka pochwaliła się efektami kolejnej metamorfozy. Danuta przeszła szereg zabiegów poprawiających urodę, w tym operację korekcji nosa.

Robiłam stymulatory tkankowe, przeszłam też lifting twarzy rok temu, operację nosa, a jeszcze coś przede mną. Coś tam jeszcze trzeba przerobić - wyznała niedawno w „Pytaniu na śniadanie”.

Ukochana Zenka Martyniuka podkreśliła, że zoperowała nos nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Okazało się, że Danuta Martyniuk miała problemy z przegrodą nosową i nie mogła swobodnie oddychać.

Zrobiłam to też dla zdrowia. Miałam prawą przegrodę nosową skrzywioną, że tylko 10 proc. jej było - tłumaczyła.

Dziś Danuta Martyniuk olśniewa za każdym razem, gdy pojawia się na salonach. A jak wyglądała zanim zaczęły sią nią interesować media?

Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Danuta Martyniuk

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn