"Zenek". Danuta Martyniuk ma wspaniały ogród! Zobaczcie, jak wypoczywa odmieniona żona Zenka Martyniuka!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Baranowski Michał/AKPA i screen wideo TVP 2, materiał pt. "Danuta Martyniuk po metamorfozie zaprasza nas do swojego ogrodu cz.1", stan na dzień 16.05.2022
Danuta Martyniuk znowu jest na ustach wszystkich! Niedawno żona i muza króla disco polo zaskoczyła wszystkich swoją przemianą! Kobieta sporo schudła i postawiła na inny styl. Teraz za to pochwaliła się też swoim pięknym ogrodem, w którym wypoczywa w wolnych chwilach. Robi wrażenie! Zobaczcie sami.

Danuta Martyniuk ma wspaniały ogród! Zobaczcie, jak wypoczywa odmieniona żona Zenka Martyniuka!

Danuta Martyniuk to żona Zenka Martyniuka, jednego z najsłynniejszych artystów muzyki disco polo. To para, której przedstawiać nie trzeba. Są razem od wielu lat; małżeństwo zawarli w 1989 roku, a kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich jedyny syn, Daniel.

Od jakiegoś czasu Danuta Martyniuk zaczęła być bardziej aktywna medialnie niż dawniej. Życie w cieniu sławnego męża ewidentnie jej się znudziło, jednak nie każda jej aktywność była trafiona. Gdy broniła swojego syna, to mocno jej się oberwało od Internautów, co doprowadziło do niepotrzebnej pyskówki.

Od tego czasu Danuta Martyniuk jest bardziej ostrożna w swoich działaniach. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała w młodości, natomiast kilka dni temu zszokowała wszystkich swoją przemianą! Patrząc na Danutę Martyniuk w nowym wydaniu, można było przecierać oczy ze zdumienia!

Teraz Danutę Martyniuk odwiedził Mateusz Szymkowiak z programu "Pytanie na śniadanie", który postanowił przepytać żonę Zenka Martyniuka o tę metamorfozę. Okazało się, że Danuta Martyniuk schudła aż 15 kilogramów! Jak tego dokonała?

Ograniczyłam jedzenie. Znaczy... TMŻ, jak to się mówi. Jem mniej. Odstawiłam ziemniaki. Pieczywo - tylko ciemne. A przede wszystkim odstawiłam słodycze. Ja potrafiłam zjeść masę tych słodyczy. Ciasta, czekolady - ja to pochłaniam po prostu.

Co jeszcze pomogło Danucie Martyniuk schudnąć? Sprawdźcie materiał TVP!

Przy okazji, Danuta Martyniuk postanowiła pochwalić się swoim imponującym ogrodem. Białostocka posiadłość Martyniuków robi wrażenie, jednak ogród stanowi dla króla disco polo i jego żony wyjątkowe miejsce. To swoiste schronienie, gdzie można ukryć się przed światem i odpocząć. Jest mnóstwo miejsca, a dookoła jest zielono. Wrażenie robi oczko wodne, które wygląda na dumę Martyniuków. Nic dziwnego, widać, że to jeden z głównych punktów ogrodu!

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia ogrodu Zenka i Danuty Martyniuków!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

Kalendarz siewu kwiatów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn